Be Lover Żel Intymny Najlepszy Żele Nawilżające Do Pochwy

Be Lover to żel pełniący rolę lubrykantu podczas zbliżenia seksualnego. Be Lover gwarantuje bardzo głębokie nawilżenie, jednak nie zostawia tłustych śladów ani nie wywołuje nieprzyjemnego uczucia lepkości. Żel można stosować zarówno podczas klasycznego stosunku płciowego, jak i w trakcie stosunku analnego albo podczas zabaw z użyciem zabawek erotycznych.

be lover opinie i cena

Be lover żel intymny

Preparat nadaje się także do stosowania razem z prezerwatywą. Został opracowany na bazie wody i od żeli silikonowych różni się przede wszystkim tym, że łatwiej je zmyć z ciała lub pościeli, w dodatku żel wodny ma delikatniejszą konsystencję.

Polecane artykuły: Perfect bust najlepsze tabletki zwiększające biust

Żel Be Lover opracowano tak, by w jak największym stopniu przypominał naturalne nawilżenie narządów płciowych i posiadał takie samo pH co organizm człowieka. Bezpieczeństwo żelu zapewniają atesty dermatologiczne i ginekologiczne.

Be lover stosowanie

be lover działanie i efektyKiedy warto stosować żel Be Lover? Preparat będzie przydatny zawsze wtedy, gdy organizm kobiety podczas stosunku seksualnego nie produkuje wystarczająco dużej ilości wydzieliny, która ułatwia zbliżenie.

Jak stosować żel intymny ?

Problem suchości w pochwie dotyczy aż 30 procent kobiet, dlatego właśnie opracowano specjalne żele intymne łagodzące ten problem.Poza tym, żel nie tylko zapewni odpowiednie nawilżenie narządów płciowych, ale będzie jeszcze przy tym wzmagać doznania seksualne. Be Lover jest całkowicie bezzapachowy, nie ma smaku ani własnego koloru. Podczas jego stosowania zapewnia całkowitą higienę.

Żel nawilżający do pochwy co jeszcze musisz wiedzieć

Żel można także stosować podczas zwykłego masażu ciała. Nie ma także przeciwwskazań co do tego, by stosować żel Be Lover równolegle z innymi preparatami, na przykład z maścią na potencję dla mężczyzn. Żel nie straci w takiej sytuacji swoich właściwości, a nawet może wzmocnić działanie innych specyfików stosowanych w sypialni.

Jak często używać żel intymny be lover

Żel intymny można stosować praktycznie bez żadnych ograniczeń. Nie ma żadnych wytycznych co do wieku kobiety, podobnie jak można używać żelu kilka razy w ciągu jednej nocy, w dodatku w dowolnych ilościach. Żel będzie także chronił narządy intymne przed otarciami w trakcie stosunku seksualnego. Na co dzień powinno się przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

be lover żel intymny

 

Author: Przemek

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *