Błonnik Primvitalny: O To NAJLEPSZY Błonnik *SPRAWDŹ DLACZEGO*

 

Błonnik primvitalny

Błonnik witalny zalicza się do najbardziej skutecznych suplementów diety. Dzięki niemu chudnie się nie tylko szybko, ale również zdrowo, ponieważ błonnik primvitalny reguluje poziom cholesterolu i usuwa problemy z zaparciami a organizm zostaje oczyszczony.

Włókno pokarmowe zmusza jelita do bardziej wytężonej pracy i to właśnie dlatego spożyte jedzenie jest szybciej trawione i wspomaga odchudzanie tak jak  tabletki odchudzające .

Najczęściej kupowaneOcena RedakcjiCena

SPIRULIN PLUS

5 Star Rating

Sprawdź Cenę

UNTOXIC

4.8 Star Rating

Sprawdź cenę

FIBRE SELECT

4.6 Star Rating

Sprawdź Cenę

Jakie właściwości i działanie ma błonnik primvitalny

Niektóre  z właściwości ma podobne do opisanych przeze mnie w innym artykule  tutaj -> ostropest witalny. Poza tym dzięki suplementowi

 • W tkankach nie odkładają się zapasy tłuszczu, tylko są od razu wydalane z organizmu.
 • Preparat potrafi też usuwać kwasy żółciowe z organizmu, przez co w naczyniach nie odkładają sie złogi złego cholesterolu.
 • Dodatkowo błonnik oczyszcza cały organizm z niebezpiecznych toksyn i metali ciężkich.
 • Utrzymuje optymalny poziom cukru we krwi, co pozytywnie wpływa na pracę wątroby.
 • Dzięki błonnikowi można szybko pozbyć się nadwagi, jednocześnie poprawiając zdrowotną kondycję ciała.

Zobacz także: Oczyszczające produkty z wysoką zawartością błonnika

Czy warto stosować diety podczas stosowania błonnika witalnego

W dietach opartych na błonniku kluczowe jest to, że  pęczniejąc w żołądku, daje uczucie sytości. Innymi słowy, chce się mniej jeść, co w naturalny sposób ogranicza ilość spożywanych w ciągu dnia kalorii. Walczy też z bakteriami i obniża ph soku jelitowego. Regularne przyjmowanie błonnika pozwoli zachować dobre proporcje pomiędzy LDL i HDL.

Włókno pokarmowe jego dodatkowe  zalety

Skończą się problemy z zaparciami i biegunką, a jelita zaczną w końcu pracować normalnie. Błonnik primvitalny składa się między innymi z celulozy, pektyn, gumy i ligniny. Są to substancje odpowiedzialne za wzrost roślin, pożyteczne także dla ludzi. Tego składnika nie może zabraknąć w żadnej zdrowej diecie. Celuloza odpowiada za to, że po zjedzeniu błonnika znacząco zmniejsza się łaknienie. Jedzenie jest lepiej trawione, a zmiany w metabolizmie utrzymują się na dłużej.

Wspomaganie dzięki zawartym pektyną

Pektyny również zmniejszają uczucie głodu, ponieważ wskutek działania soków żołądkowych mocno pęcznieją i wypełniają żołądek dając uczucie sytości. Błonnik powinno popijać się dużą ilością wody, bo tylko wtedy jego właściwości są w pełni wykorzystywane.

Jakie produkty bogate są w błonnik ?

 

Występuje on  w wielu roślinach, ale nie zawsze jest dostarczany w odpowiednich dziennych dawkach. Niedobory błonnika można uzupełnić dzięki suplementom opartym na tym składniku –>> zobacz tutaj. Suplement bogaty w błonnik dostarcza maksymalnej dziennej dawki tej substancji, wspomagając tym samym pracę jelit i cały proces odchudzania. Polecany jest nie tylko osobom z nadwagą, ale również pacjentom cierpiącym na zaburzenia pokarmowe, cukrzycę, chorobę wieńcową.

Dzięki regularnemu przyjmowaniu błonnika  primvitalnego można zminimalizować dolegliwości związane z tymi schorzeniami. Błonnik jest bardzo dobrze tolerowany przez ludzki organizm, nie ma więc obaw, że stosując ten suplement pojawią się nagle niepożądane skutki uboczne. Produkt jest pochodzenia naturalnego, dzięki czemu doskonale się wchłania i bierze udział w procesach życiowych. Największy wpływ  ma na układ pokarmowy, ale tą drogą oddziałuje również na serce czy układ krążenia.

Jakie jeszcze efekty przyniesie ci przyjmowanie błonnika primvitalnego?

Preparat przyspiesza trawienie, a więc resztki pokarmu, zamiast zalegać w jelitach są od razu usuwane. Osoby mające problem z regularnym wypróżnianiem się powinny stosować błonnik witalny codziennie. Poprawa przemiany materii  jest odczuwalna niemal natychmiast. Również dlatego, że dzięki błonnikowi zachowana jest równowaga flory bakteryjnej. To zaś prowadzi do tego, że substancje odżywcze lepiej się wchłaniają, a niepotrzebne kalorie są automatycznie wydalane.

Cholesterol nie jest już zagrożeniem dla układu krążenia, bo jego nadmiar jest eliminowany. Z kolei węglowodany rozkładają się tak, aby dostarczyć organizmowi wystarczającej dawki energii, ale bez kalorii powodujących nadwagę.

 

Jak odchudzać się błonnikiem witalnym ?

Błonnik zapewnia szybką utratę wagi, chociażby dlatego, że przez błonnik szybko pojawia się uczucie pełności w żołądku, co zniechęca do dalszego jedzenia. Mówiąc inaczej, błonnik jest skutecznym środkiem odchudzającym, ale bez żadnych wyrzeczeń czy stale towarzyszącego uczucia głodu. Wystarczy, że chce się jeść mniej, a waga od razu spada i utrzymuje się na nowym poziomie. Wartościowe informacje dotyczące produktu przeczytasz na stronie producenta http://fibreselect.pl

Błonnik pokarmowy jest taką substancją, która nie jest trawiona ani wchłaniana przez układ pokarmowy człowieka, ale za to pomaga jelitom pozbyć się niepotrzebnych resztek jedzenia, które zalegają w układzie pokarmowym. Ze względu na takie właśnie właściwości błonnik jest bardzo cennym składnikiem codziennej diety.

Jedzenie bogate w włókno pokarmowe pozwala ulepszyć pracę jelit, dzięki czemu czujemy się lepiej i nie dokuczają nam żadne mało błonnik primvitalnykomfortowe dolegliwości związane z pracą jelit. Najprościej jest oczywiście tak komponować codzienną dietę, aby znalazło się w niej miejsce na produkty bogate w błonnik, ale czasami zdarza się, że zbyt nagłe wprowadzenie do jadłospisu dużych ilości błonnika może się okazać dość bolesne dla nieprzyzwyczajonych do takiej pracy jelit.

W takim przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem jest stosowanie odpowiednich suplementów diety, lub też  błonnika w tabletkach. Kapsułki z cenną substancją przyjmuje się codziennie i nie ma wtedy ryzyka, że układ pokarmowy będzie reagował bolesnością na nowe składniki pożywienia. Błonnik z ananasem jest także polecany wszystkim osobom, które borykają się z dużą nadwagą i są właśnie na diecie odchudzającej.

Przeciwwskazania kto nie powinien przyjmować  błonnik primvitalny?

Co ważne, odchudzający błonnik mogą przyjmować nawet osoby chore, cierpiące na przykład na miażdżycę czy cukrzycę. Dieta z wysoką zawartością tego suplementu jest polecana przez wielu lekarzy. Pomijając właściwości zdrowotne,  jest bardzo cenioną substancją odchudzającą. Poza tym, że  hamuje uczucie głodu, to jeszcze przyspiesza proces spalania tłuszczów.

Kiedy  dociera do żołądka, zaczyna w nim pęcznieć, ważne jest jednak by jednocześnie dostarczyć organizmowi dużej ilości wody. Błonnik bez wody nie będzie tak znacząco zwiększać swojej objętości, może za to powodować uczucie ciężkości. Stosując produkt nie trzeba już dłużej się głodzić ani przygotowywać posiłków, których niezbyt się lubi. Na diecie błonnikowej obniża się poziom insuliny, co jest bardzo ważne w przypadku cukrzyków.

Czy spożywanie błonnika pokarmowego może mieć jakieś skutki uboczne ?

Błonnik spożywany nawet w większych ilościach nie powoduje żadnych dolegliwości czy skutków ubocznych, nie obciąża organizmu i nie prowadzi do rozregulowania życiowych procesów, co może się zdarzyć przy chemicznych suplementach diety.

Jednak pomimo swoich niezaprzeczalnych zalet, nie jest lekarstwem, a jedynie uzupełnieniem zdrowej diety. Stosując gonie można odstawić innych lekarstw związanych z chorobami wieńcowymi czy układu pokarmowego. Jako suplement stanowi ważne, ale tylko uzupełnienie kuracji. Choć jest to bardzo zdrowa substancja, to nie można jej nadużywać.

Błonnik witalny jak stosować ?

Na opakowaniu podawane są zalecane dzienne dawki błonnika, do których należy się stosować. Ale zalecana dzienna racja w zupełności wystarczy, by pozbyć się zaparć i zgubić wreszcie nadprogramowe kilogramy. Przedawkowanie błonnika może wywołać nieprzyjemne zaparcia albo biegunki, czyli wszystkie te objawy, które preparat  powinien zwalczyć.

Odchudzanie z błonnikiem jest w stu procentach bezpieczne dla organizmu. Mimo utraty wagi organizm działa prawidłowo, żaden z organów nie cierpi wskutek stosowania błonnika, a jedyną konsekwencją jest poprawa zdrowia, oczyszczenie organizmu i utrata wagi. Zrzucanie wagi z błonnikiem nie będzie przyczyną nowych chorób, może za to doprowadzić do złagodzenia pewnych dolegliwości. Ważne tylko, by kuracja odchudzająca przebiegała dokładnie według planu.

Spożywanie, przyjmowanie błonnika witalnego

Nie jest to nic skomplikowanego, bo wystarczy tylko przygotować suplement zgodnie z zaleceniami producenta, a na pierwsze efekty wystarczy poczekać kilka dni. Jelita zaczną pracować sprawniej, sami z siebie będziemy jeść mniej, a tłuszcze będą się spalać w szybszym tempie. Przygotowanie napoju błonnikowego jest bardzo proste. Odpowiednią porcję błonnika wsypuje się do szklanki i zalewa niegazowaną, chłodną wodą. Po krótkim czasie błonnik zaczyna zwiększać swoją objętość. Tak przygotowany suplement  pije się zawsze rano, na kilkanaście minut przed zjedzeniem śniadania.

<<<Kliknij tutaj i zobacz przygotowanie błonnika krok po kroku>>>

Błonnik może być też podstawą innych potraw dietetycznych, na przykład owocowych koktajli. Połączony z wodą wytwarza śluz, który pomaga odbudować uszkodzone ścianki jelit. Dzięki temu do układu krwionośnego nie dostają się szkodliwe substancje, a jedynie witaminy i związki mineralne. Błonnik witalny jest praktycznie bezsmakowy i ma w swoim składzie cenne minerały, białko, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz węglowodany złożone.

Gdzie można kupić dobry błonnik witalny

Suplement można zamówić przez internet. Miesięczna kuracja kosztuje około 127 złotych, kuracja dwutygodniowa – 79 złotych. Do zakupów nie jest potrzebna recepta od lekarza, nie ma też w zasadzie żadnych przeciwwskazań do stosowania suplementu. Jeśli zależy ci na wysokiej jakości produktu z gwarancją producenta  to  polecamy sklep mapy zdrowia.

Najwyższej jakosci Błonnik Primvitalny- KLIKNIJ TUTAJ

 

Author: Przemek

Share This Post On

5 komentarzy

 1. Uzywam błonnik witalnego regularnie od kilku miesięcy, i teraz mogę powiedzieć że już chyba nigdy nie przestanę, cięzko by tu opisać w kilku zdaniach jak dużo korzysci i zdrowia zyskałam dzięki błonnikowi.Odniosę się tylko do tego artykułu jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu, bo to jest chyba jedna z największych atutów w działaniu, naaprawdę oczyszcza organizm co ma wielki wpływ na narządy wewnetrzne a raczej na ich pracę co własnie tgo doświadczam

   
 2. A ile tego błonnika witalnego trzeba jeść dziennie i jak wogóle to smakuje ? Nie chce kupować coś co pózniej na przykład bedzie leżało i nie ruszę, dlatego ciekawi mnie jaki jest w smaku ten błonnik i jak najlepiej go spożywać ?

   
 3. Jeśc dużo nie trzeba tego błonnika, ale co ważniejsze liczą się właściwości danego produktu i efekty jakie mozesz zyskać w tym przypadku poprawy zdrowia, dokładnego oczyszczenia organizmu z róznego rodzaju toksyn, no i mówią że błonnik także odchudza choć ja do końca nie jestem przekonany co do odchudzania i błonnika moze trochę pomaga przez oczyszczenie jelit i całego organizmu ale chyba o niebo lepsze są inne suplementy jeśli chodzi o odchudzanie takie jak jagody acai, błonnikowi witalnemu zostawmy oczyszczanie organizmu!!

   
 4. Tak tu chwalicie ten błonnik witalny że się chyba sama skusze, szczególnie z moimi dolegliwościami żołądkowymi może to się okazać zbawiennym posunięciem 🙂

   
 5. Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w google; odchudzanie przed i po

   

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *