Cellactiv Skuteczne Tabletki na Cellulit – Opinie I Cena

Cellulit, nazywany potocznie pomarańczową skórką, przez lekarzy określany jest jako lipodystrofia. Jest to po prostu nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, któremu może towarzyszyć obrzęk i silne zwłóknienia. Cellulit powiększa się wraz z nadmiarem tłuszczu, który ciało kobiety gromadzi na zapas.

Kilka słów o cellulicie

To naturalny proces, ponieważ organizm w ten sposób przygotowuje się do ciąży, kiedy potrzebne są większe pokłady energii i substancji odżywczych. To także tłumaczy, dlaczego cellulit praktycznie omija mężczyzn – w ich ciele tłuszczu jest znacznie mniej, a w tkankach mięśniowych tłuszczu nie ma.

Zapasy tłuszczu odkładają się przede wszystkim na biodrach i udach, i to właśnie w tych miejscach cellulit atakuje na samym początku. Zwalczenie cellulitu to niezwykle skomplikowany sposób, bo rozbicie tłuszczowych złogów zajmuje sporo czasu. Przed cellulitem można się oczywiście uchronić, ale i tak prawie 90 procent kobiet zauważa na swoim ciele mniejsze bądź większe skupiska tych nieestetycznych grudek.

 

Jak walczyć z cellulitem ?

Do walki z pomarańczową skórką wykorzystuje się przede wszystkim:

Wystarczy zaniedbać którykolwiek z tych elementów, aby cellulit powrócił. Raz wytworzona pomarańczowa skórka będzie nas trapić do końca życia, niemniej jednak wielu kobietom udało się ją wyeliminować.

Jak długo trwa kuracja antycellulitowa ?

Kuracja antycellulitowa tak naprawdę trwa przez całe życie, bo nawet mając piękną skórę nie mamy nigdy pewności, że nas ten problem nie dosięgnie. Z wiekiem wydolność organizmu osłabia się, a to wystarczający impuls do ciała, żeby spowolnić metabolizm i ograniczyć ilość wydalanych toksyn. Zwykły cellulit nie jest traktowany jako jednostka chorobowa, jednak bardzo zaawansowane zmiany skórne mogą już stać się przyczyną poważniejszych chorób dermatologicznych.

Inaczej mówiąc, z terapią antycellulitową nie warto zwlekać, tylko zacząć walkę z pomarańczową skórką od razu. Co ważne, cellulit nie jest jednoznaczny z otyłością. Przez wiele lat sądzono, że pomarańczowa skórka wynika tylko z nadwagi i jedynie u grubszych kobiet można zauważyć nierówności na skórze. Dzisiaj wiadomo już, że cellulit atakuje także kobiety bardzo szczupłe i młode.

Cellactiv

Cellulit działa bardzo podstępnie, bo rozwija się przez kilka lat i na samym początku nie daje żadnych objawów. Kiedy zaś zmiany skórne już się pojawią, ich usunięcie zajmuje mnóstwo czasu i wysiłku. Dieta odchudzająca nie wystarczy, dlatego warto się wesprzeć tabletkami cellactiv , które uzdrowią organizm od wewnątrz. Nie można się jednak spodziewać, że cellactiv w pojedynkę zlikwiduje całą pomarańczową skórkę. Tabletki są tylko wsparciem dla kuracji, która obejmuje zmianę diety oraz wprowadzenie treningów fizycznych.

“Przed i Po” Zobacz Efekty po Stosowaniu Cellactiv – T o Cię Zaskoczy!!

Co jeszcze musisz wiedzieć o tabletkach cellactive i cellulicie

Tabletki są w stu procentach pochodzenia roślinnego, nie wywołują efektów ubocznych i nie powodują uzależnienia. Bez dodatkowego wsparcia nie uda się żadna kuracja antycellulitowa, co widać na przykładzie setek kobiet, które podjęły wysiłek bez wcześniejszego przygotowania.

Główne przyczyny powstawania pomarańczowej skóki

Główną przyczyną, dla której wytwarza się skórka pomarańczowa, jest spowolniony przepływ krwi i limfy. Naczynia nie pozbywają się całej wody, jaka zalega w tkankach, przez co tworzą się obrzęki. Czasami dotykanie takiej zrogowaciałej skóry może nawet sprawiać ból. To ostatni moment na rozpoczęcie kuracji, inaczej skóra zrobi się jeszcze twardsza, a cellulitowe grudki zaczną się pojawiać w innych partiach ciała.

  1. Na pierwszym etapie powstawania cellulitu pofałdowaną strukturę skóry widać dopiero wtedy, gdy się ją naciśnie.
  2. W drugiej fazie cellulit jest już widoczny również wtedy, gdy kobieta stoi i nie ściska w dłoniach swojej skóry.
  3. Ostatnia, trzecia faza to cellulit uwidaczniający się zarówno z pozycji stojącej, jak i podczas leżenia. Cellulit klasyfikuje się także ze względu na przyczynę jego powstawania.

Cellulit tłuszczowy

Najczęściej spotykany typ pomarańczowej skórki to cellulit tłuszczowy. Powstaje on w wyniku zwiększenia się objętości tkanki tłuszczowej, co z kolei jest efektem zaburzeń metabolizmu. Cellulit naciekowy powstaje wtedy, gdy woda zatrzymuje się w tkankach zamiast zostać wydalona z organizmu. Nadmiar wody uciska naczynia otaczające tkankę, co powoduje zaburzenia w układzie krwionośnym i limfatycznym.

Jak działa cellactiv  ?

CellactivE  działa w taki sposób, że nadmiar wody udaje się z ciała wyeliminować, natomiast przepływ limfy przyspiesza, więc łatwiej przychodzi usuwanie toksyn. Trzeci typ cellulitu, włóknisty, wiąże się z długotrwałym zastojem wody w tkankach. Ten stan utrzymuje się przez wiele lat, a jego rezultatem są guzy, które mogą być nawet przyczyną bólu.

  1. Cały program antycellulitowy z użyciem tabletek Cellinea składa się z czterech kroków. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych. Należy unikać produktów, które dostarczają za mało wartościowych składników, wprowadzają za to do organizmu szkodliwe substancje (np. słodycze).
  2. Kolejny ważny element to wykonywanie ćwiczeń. W trakcie ruchu tkanki ciała są zmuszane do wysiłku, w wyniku którego usuwa się niepotrzebne produkty przemiany materii. Nadmiar tłuszczu zamienia się w masę mięśniową, a sam tłuszcz nie ma szans na odkładanie, bo pełni rolę paliwa dla mięśni, które czerpią z tych zapasów podczas każdego treningu.
  3. Na koniec nie można też zapominać o zwykłych zabiegach kosmetycznych. Cellactiv ujędrni skórę, przywróci jej blask i wygładzi koloryt. Za każdym razem, gdy stosuje się krem antycellulitowy, warto przy okazji zafundować sobie kilkuminutowy masaż, pobudzający krążenie. Szczególną troską należy otoczyć te części ciała, które w pierwszym rzędzie są atakowane przez pomarańczową skórkę, a więc biodra, uda, pośladki i brzuch. Dla lepszej przemiany materii wskazane jest też picie dużych ilości wody oraz ograniczenie do minimum używek typu kawa, papierosy albo alkohol.

 ==>>  Zobacz efekty po  stosowaniu Cellactive KLIKNIJ TUTAJ

Dlaczego Cellactiv jest lepsza od zabiegów chirurgicznych? Przede wszystkim, nie grozi żadnymi powikłaniami, nie wiąże się z żadnym bólem i wcale nie trwa dłużej, ponieważ po liposukcji efekty też nie są widoczne od razu, ale dopiero po kilku tygodniach.

Ponadto, Cellactiv jest tańsza od skomplikowanych zabiegów i nie wymaga leżenia w szpitalu. Tabletki przyjmuje się w domu, nie trzeba chodzić na żadne konsultacje lekarskie, a końcowy rezultat i tak będzie taki sam. Cellinea jest przeznaczona tylko dla kobiet.

Jak stosować cellactive ?

Każdego dnia przyjmuje się po dwie tabletki, ale przy niewielkim cellulicie można się ograniczyć do jednej kapsułki dziennie. Jedną tabletkę przyjmuje się rano, drugą przed aktywnością fizyczną. Poprawę widać po kilku dniach, a końcowy efekt powinien nastąpić po około ośmiu tygodniach. To, że Cellactiv działa, potwierdzają badania kliniczne. Zmiany na lepsze zaobserwowało u siebie prawie 97 procent kobiet, a większość z nich mogła się cieszyć skórą bez cellulitu po niecałych dwóch miesiącach terapii.

Kto nie powinien stosować preparatu ?

Przeciwwskazania obejmują poważne choroby oraz ciążę i karmienie piersią.

Cellactiv Cena

Gdzie kupimy cellactiv na celulit

Cellactiv tabletkiPreparat kupuje się bez recepty, ponieważ nie jest to lekarstwo, ale naukowo opracowany suplement diety. Cellactiv nie jest dostępna w drogeriach i aptekach, można ją zamówić tylko przez internet. To gwarancja, że nie kupi się podróbki, a produkt jest pełnowartościowy i daje gwarancję skuteczności.

Cena preparatu na cellulit jest uzależniona od pakietu jaki chcemy kupić pojedyncze opakowanie to koszt w wysokości 149 zł dlatego o wiele korzystniej jest zamówić pakiet 3 opakowań tym bardziej że są ciekawe promocję więcej na ten temat dowiesz się klikając w link poniżej.

 

Aktualne promocje na Cellactiv

Author: Przemek

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *