SOMATODROL Skład, Dawkowanie I Efekty. Poznaj Opinie, Cenę Kup Tanio

Dzisiejszy artykuł będzie poświęcony odżywką na masę i siłę. Somatodrol jest  właśnie takim suplementem na uzyskanie czystej masy mięśniowej i maksymalnej siły.

Somatodrol

Nawet młody i zdrowy mężczyzna nie doczeka się imponującej muskulatury wyłącznie dzięki genom, bez żadnego wysiłku, spędzając wieczory przed telewizorem z niezdrową przekąską w ręku.

Jedynym skutecznym sposobem na wyrobienie mięśni są regularne treningi oraz odpowiednio zbilansowana dieta. Zdrowy tryb życia pomoże nam w osiągnięciu celu, ale czasami okazuje się nie dość wystarczający.

[wp-compear id=”7622″]

Masa mięśniowa a hormony

Jest bowiem spora grupa mężczyzn, którzy mimo wielomiesięcznego wysiłku nie są do końca zadowoleni ze swojego odbicia w lustrze. Dlaczego tak się dzieje? Przyrost masy mięśniowej determinują dwa hormony: wzrostu oraz testosteron. Ich poziom nie jest jednak jednakowy u wszystkich mężczyzn i właśnie dlatego jedni na pierwsze rezultaty ćwiczeń czekają raptem kilka tygodni, podczas gdy innym uzyskanie tego samego wyniku zajmuje znacznie więcej czasu i tutaj z pomocą przychodzą produkty jak odżywki na masę.

Ale i przy dobrych genach zwykły trening może nie wystarczyć, chociażby z powodu wieku. Im jesteśmy starsi, tym trudniej spalić nam tkankę tłuszczową i wypracowanie tkanki mięśniowej, bo nasz organizm staje się z czasem mniej wydolny i ma mniej hormonów odpowiedzialnych za dobrą kondycję

Testosteron i hormon wzrostu

W przypadku testosteronu, ostatnie badania wykazały, że w ciągu tylko jednego roku u statystycznego mężczyzny somatodrol opinienotowany jest ubytek testosteronu rzędu 10 procent. To samo dotyczy też hormonu wzrostu. Można go mieć po prostu za mało, by dało się wyrzeźbić silne mięśnie. Oczywiście, problem ten towarzyszy mężczyznom od bardzo dawna i już lata temu starano się z tym jakoś walczyć.

Niestety, prawie wszystkie specyfiki na szybki wzrost masy wiązały się z poważnymi skutkami ubocznymi. Przyjmowane powszechnie sterydy początkowo dawały wspaniały efekt, bo mięśnie rosły w szybkim tempie, niedługo potem pojawiały się jednak kłopoty zdrowotne, w skrajnych wypadkach prowadzące nawet do śmierci.

Sterydy prowadzą także do problemów z erekcją, grożą też zawałem serca w bardzo młodym wieku.Więcej na temat strydów możesz poczytać na stronie kulturystyki.

Co to jest somatodrol ?

Somatodrol jest to suplement diety którego zadaniem jest zwiększenie masy mięśniowej a dotego  także zwiększenie maksymalnie siły. W swoim składzie zawiera unikalną formule a mowa tutaj o beta-alanina i arginina połączone w unikalnych proporcjach.

Podobnie ma się sprawa z probolan 50 dzięki któremu uzyskasz niesamowitą masę mięśniową, ale o tym możesz przeczytać w tym artykule:  https://manipulant.info/probolan-50-opinie-dzialanie-i-efekty-odzywki-na-mase/

Jak działa preparat ?

Dzięki wcześniej opisanym  głównym składniką, produkty takie jak ten na zwiększenie tkanki mieęsniowej pozwoli ci na uzyskanie niesamowitych efektów w kulturystyce, dzięki niemu zyskasz międzyinnymi:

 1. Zwiększenie produkcji testosteronu
 2. Także zwiększy się produkcja HGH
 3. Kolejny atut to przyspieszony wzrost mięsni i spalania tłuszczu
 4. Szybka regeneracja po wysiłku, co ma duże znaczenie jeśli chodzi o ćwiczenia na siłowni
 5. Daje energie do kolejnych ćwiczeń

Czego chcieć więcej, tylko opisane powyżej 5 korzyści które da ci produkt w pełni wystarczy do uzyskania maksymalnego przyrostu siły i masy mięśniowej.

Somatodrol skład

Jaki jest skład i jakie składniki zawiera stomatodrol ?

Za większe ilości obu ważnych hormonów w organizmie odpowiada formuła GRTH Factor, opracowana przez producenta odżywki. To somatodrol odżywka na masęunikalna receptura, wykorzystująca dobrze znane substancje, ale w zupełnie nowych proporcjach.

 1. Po pierwsze, mamy w kapsułkach odpowiednią dawkę beta-alaniny, a więc substancji zwiększającej masę mięśni oraz ich siłę, ponadto wpływa pozytywnie na wytrzymałość aerobową zawodnika.
 2. Jej uzupełnieniem są inne składniki  -jest to arginina, kolejna substancja wspomagająca przyrost masy, bardzo ceniona w świecie sportu. Oba te składniki niejako zmuszają ciało do produkowania HGH i testosteronu, zwiększenia tkanki mięśniowej  – zatem osiągamy to, co dają anaboliki, ale w całkowicie naturalny, bezpieczny sposób.
 3. W Somatodrolu jest jeszcze witamina B12, odpowiedzialna za prawidłową kondycję wszystkich komórek, oraz pieprz cayenne, o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwbólowych.
 4. Ważnym składnikiem preparatu jest także guarana. Ona zwiększa efektywność treningu i jego wydajność, a także przyspiesza regenerację mięśni już po zakończonym treningu. Guarana, dzięki zawartości kofeiny, stymuluje do działania i zwiększa koncentrację, ma też pozytywny wpływ na odporność organizmu.

GRTH Factor jest w stanie podwyższyć poziom hormonu wzrostu o blisko 26 procent, jeszcze lepsze wyniki osiąga przy stymulacji produkcji testosteronu – wzrost poziomu tego hormonu może się poprawić aż o 30 procent – mamy tutaj unikalność składników która powoduje takie wzrosty testosteronu.

 

Te wyniki pokazują, że hormonalne aktywatory zastosowane w preparacie stomatodrol są niezwykle skuteczne i w konsekwencji możemy w końcu osiągnąć taki rozmiar mięśni, o jakim marzyliśmy, i to w znacznie krótszym czasie pozbywając się tłuszczu.

Z męskiego punktu widzenia nie można zapominać także o tym, że stosowanie tej odżywki w żaden sposób nie przełoży się na pogorszenie życia seksualnego. Może być nawet lepiej, bo wyższy poziom hormonów to więcej sił witalnych i brak jakichkolwiek problemów z potencją.

Somatodrol efekty

 

Efekty i zdjęcia po stosowaniu odżywki

Jeśli chodzi o efekty to nic nie zastąpi zdjęć, zdjęcia zastąpią tutaj tysiące słów, zobacz na zdjęcie obok i oceń sam, a jest to tylko jedno z wielu.Nie ma co się tutaj rozpisywać, to  trzeba zobaczyć, dlatego zaprasza na stronę producenta po więcej zdjęć z efektami jakie zyskali kulturyści i amatorzy którzy przyjmowali somatodrol – kliknij tutaj

 

Budowanie masy i  siły ze somatodrolem jest łatwe

Jeśli ćwiczysz na siłowni i próbujesz przybrać na masie, czy też wyrzeźbić jak najlepsze mięśnie to wiesz że często nie jest to sprawa łatwa, to samo jeśli jesteś początkującym to nie chcesz zniechęcić się po miesiącu treningu, tylko dlatego że nie widzisz efektów.

Przyjmowanie sterydów czy też innych nielegalnych środków też nie wchodzi w  grę, jeśli jesteś mądrym i myślącym facetem to wiesz że działanie sterydów na dłuższą metę to po prostu śmierć organizmu.

Efekty uboczne po odżywkach

Chwilowe zachwyty swoim ciałem, które rośnie w oczach a potem wieloletnie choroby, problemy z potencją i erekcją  , bardzo często zawał w młodym wieku który kończy się po prostu śmiercią.

Czy warto niszczyć sobie życie? Odpowiedz sobie sam

 

Może to trochę rozpisałem dramatycznie, ale tak to właśnie jest i chcę ci to uświadomić, że jedynym rozwiązaniem który da długofalowe efekty poprzez długofalowe działanie  i do tego zdrowie jest właśnie odżywka na silę i masę somatodrol.

Jak brać i przyjmować  somatodrol

Stosowanie odżywki na masę 

Kuracja nie jest wymagająca, bo po prostu przyjmuje się dwa razy dziennie po jednej kapsułce somatodrolu, koniecznie popitej dużą ilością wody, jest mniej regorystyczna niż jakieś diety podczas odchudzania.. Możliwe jest zintensyfikowanie kuracji poprzez zwiększenie dawki, ale nie powinno to być więcej niż dwie kapsułki na raz. Somatodrol nie dostarcza hormonu wzrostu i testosteronu, jednak zwiększa ich stężenie, czy zatem można go zażywać bez obaw, że w trakcie zawodów zostaniemy oskarżeni o doping?

Generalnie preparat nie jest na liście substancji niedozwolonych, ale lepiej zawsze upewnić się, że nasza federacja sportowa nie zgłasza żadnych zastrzeżeń co do tego konkretnego środka.

Somatodrol  opinie

Somatodrol zbiera dobre opinie u większości użytkowników. Jego działanie chwalą sobie amatorzy, którzy dopiero zaczęli trenować, ale efekty widoczne są również u zawodowców, przyjmujących wiele preparatów.

Komentarze i opinie sportowców i kulturystów

Kulturyści otwarcie przyznają, że Somatodrol pomógł im w uzyskaniu jeszcze lepszych wyników, co tylko potwierdza skuteczność preparatu i jest doskonałą rekomendacją dla innych użytkowników.

 

 

Zresztą sam producent jest tak pewien dobrego działania preparatu, że oferuje zwrot pieniędzy każdemu klientowi, który będzie niezadowolony z kapsułek i nie zauważy u siebie żadnej poprawy.

Badania naukowe potwierdzające opinie

Efektywność somatodrolu została udowodniona naukowo, co potwierdzają kolejni klienci, korzystający ze wsparcia Somatodrolu. Zgłoszenie reklamacji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi warunkami, wystarczy tylko wykazać, że w naszym przypadku odżywka kompletnie się nie sprawdziła.

Gwarancje producenta somatrodol

Producent jest tak pewien tego produktu że dają gwarancję zwrotu pieniędzy nic do stracenia tylko same zyski i wzrosty, przede wszystkim wzrost twoich mięśni.

Somatodrol cena

Gdzie i jak kupić somatodrol

Preparat najłatwiej i najbezpieczniej jest zamówić przez internet,dostępny jest na stronie producenta wypełniając formularz zgłoszeniowy  link poniżej. Ze względu na bardzo dużą popularność produktu należy uważać na pojawiające się podróbki które można zakupić w innych miejscach czy też aukcjach na allegro, które mogą być w orginalnym opakowaniu jednak . Wszystkie informacje dotyczące wysyłki znajdziesz także na ich stronie intrnetowej. Cena uzależniona jest od pakietu który wybierzesz.

 

Pomoc konsultanta podczas zakupów

Możemy też zapytać się konsultanta, jak w naszym wieku i przy naszych oczekiwaniach powinna wyglądać suplementacja.  Po raz kolejny trzeba jednak przypomnieć, że samo przyjmowanie suplementów, choćby najlepszych, w niczym nie pomoże, jeśli nie zostanie poparte naszą pracą.

Sprawdź cenę producenta

Mięśnie pojawią się dopiero wtedy, gdy zmusimy je do wysiłku fizycznego, niezbędna jest także zdrowa dieta oraz unikanie wszelkich odżywek. Treningi muszą być systematyczne, bo regularność wykonywania ćwiczeń jest często dużo ważniejsza od ich intensywności. Stosując się do tych wskazówek i przyjmując kapsułki Somatodrolu już po kilku miesiącach będziemy mogli się cieszyć wspaniałym ciałem i jeszcze lepszym samopoczuciem.

 

Author: Przemek

Share This Post On

31 komentarzy

 1. Chce zacząć brać somatodrol, czy ktoś mi może powiedzieć czy i jakie efekty pojawią się po pierwszym miesiacu stosowania tego suplementu na siłę. Wiem że zakup tego większego pakietu wychodzi taniej w przeliczeniu na opakowania i wiadomo że po 3 miesiącach efekty bedą super,ale po prostu mnie nie stać w tym momencie i zastanawiam się czy jedno opakowanie ma sens?

 2. Trening dobra dieta i somatodrol i efekty gwarantowane, nic więcej nie potrzeba !!

 3. Czy można mieszać somatodrol z innnymi odżywkami, chciałbym także brać hmb albo kreatyne razem ze sematodrolem ?

 4. Ja biorę samatodrol razem z hmb i jeszcze innymi odżywkami olimpa, i nie widzę w tym żadnego problemu, wszystko ładnie rośnie i sa zdowalające efekty, jedyny minus takiego postepowania jak bierzesz więcej niz jedną odżywke to to że do końca nie wiesz która na ciebie najlepiej działa, no ale najważniejsze jest że działa i są efekty

 5. Niedawno kupiłem na stronie producenta 3 opakowania,kiedyś kupowałem na allegro, ale się nadziałem że sprzedają produkty szczególnie suplementy blisko końca daty ważności, więc radziłbym się zastanowić, dlatego nieraz oferują lepszą cenę bo jak się nie sprzeda to trzeba wyzucić a wtey zero zysku jeszcze straty.Czekam na przesyłkę, kupiłem somatodrol 2 dni temu , jak długo się czeka na dostawe, wie ktoś?

 6. Czy warto brać somatodrol jak będe cwiczył tylko w domu czy do tego typu odżywek na masę i siłe potrzebna jest porządna siłownia. Mam sprzet w domu i trochę żelastwa ale czy towystarczy czy raczej trzeba sie pożadnie przyłozyc ?

 7. No nic nie zastąpi siłowni, ale jak masz żelastwo w domu to dobre i tyle, jak zobaczysz efekty po somatodrol to zobaczysz ze sam się z chcecią zapiszesz na siłkę żeby te rezultaty jeszcze poprawić, a póki co jedz-śpij-ćwicz- powtórka i tak cały tydzień.

 8. A ten gościu który promuje somatodrol to KRZYSZTOF PIEKARZ jakby ktoś nie wiedział, bo widziałem że często pada to pytanie — co za kulturysta promuje somatodrol ? Na szybko można go wyggoglować i poczytać więcej więc nie bedę się tutaj rozpisywał :))

 9. Już miałem się skusić na probolan 50 po przeczytaniu artykułu tutaj, ale po drodze trafił mi się jeszcze somatodrol 🙂 i teraz po głębszej analizie to chyba spróbuje somatodrolu. Wezne jedno opakowanie na próbe jak nie bedzie dobrych efektów to zawsze mozna się na coś innego przerzucić, poki co siłka,siłka siłka

 10. Jak brać somatodrol? albo inaczej jak wy go bierzecie, bo tak czytałem na forach i wychodzi że najlepiej przyjmować go jakieś 30 minut przed treningiem i potem po treningu też sobie jedną łyknąć odrazu .

 11. Ja biorę somatodrol trochę inaczej ale to tylko dlatego że dodatkowo spożywam białko dodatkowo po treningu a dopiero potem somatodrol, gdyby nie te białko to brałbym dokładnie tak jak napisałeś. Zresztą jak przyjmować somatodrol też masz na stronie producenta wieć sobie nieraz warto poczytać zanim się zapytasz 🙂

 12. Jak spożywacie somatadrol przed treningiem, na pósty żołądek czy jecie posiłek a potem odżywka, niechce zbytnio jadać przed treningiem bo mi się pozniej zle cwiczy, z drugiej strony odżywki na posty żoładek to też nie rozwiązanie – jak to najlepiej działa u was ??

 13. Odżywek nie nierzemy na pusty żoładek, najlepiej zjedz coś lekkiego z pól tora godziny przed treningiem, a odzywkę weź pól godziny przed treningiem i popij dużą ilością wody, więcej informacji na stronie producenta –TUTAJ

 14. Co tu dużo pisać, somatodrol działa i tyle!!! Skąd wiem, wiem bo biorę

 15. Gdzie najtaniej kupie somatodrol ?

 16. Orginalny produkt kupisz tylko na stronie internetowej producenta, oczywiście znajdziesz go też na innych stronach, jednak za kupno na tych stronach producent nie ponosi odpowiedzialności za towar, to samo dotyczy róznego rodzaju aukcji internetowych i allegro, tam kupujesz na własna odpowiedzialność.W związku z popularnościa produktu na rynku pojawiaja się podróbki które nie dadzą cie porządanego efektu a co ważniejsze mogą mieć wpływ na twoje zdrowie. Najprostszym sposobe na oszczedzenie jest kupienie większego pakietu, zamiast jednego opakowania, kup 3 wtedy wychodzi o wiele taniej w przeliczeniu opakowania, zresztą w przypadku odzyweg na mase i siłę chcesz je brać dłuzej niż miesiąc aby uzyskać jak największe i najlepsze efekty więc wiekszy pakiet jest wskazany, po co dokuować po miesiącu i dodatkowo przepłacać za przesyłkę.

 17. Stosuje somtodrol od miesiąca i powiem tak że siła bardzo w górę, waga spadła o 2kg ale to sam tłuszczyk ;)zaczynam widzieć efekty, zwieksze tylko bilans kaloryczny aby nabrac masy moze też dodam kreatynki dla jeszcze lepszych efektów

 18. czy po tym somatodrolu tzeba brac jakies odbloki ?

 19. Efekty widoczne po 5 tygodniach stosowania i zkażdym tygodniem coraz bardziej mi sie to podoba bo widzę róznicę, postaram się wrzucić gdzieś tutaj zdjęcia przed i po stosowaniu somatodrolu to sami zobaczycie róznicę bo naprawdę to widać. Polecam tą metodę jedno zdjęcie na początku tygodnia i po 5,6 tygodiach cfnijcie się do pierwszego zdięcia i porónajcie. Warto takie rzeczy robić nawet dla samomotywacji inaczej łatwo się wypalić a gdy widzimy coś na własne oczy to daje kopa, i mi dało bo somatodrol działa wysmienicie na mnie, pozdro

 20. Zamówiłem przed chwilo somatodrol zobaczymy co i jak . A moze jest ktos kto sie wacha jak co mozna sie zgadac na priv

 21. Somatodrol to jest to czego potrzebowałem drugi miesiąc stosowania za mną i jak to mówią angole :so far so good: mam jeszcze kilka miesięcy przede mną więc zobaczy jak to się dalej potoczy, ale już fotki na facebooka można wrzucać :)))

 22. Witam, mam pytanko, ponieważ złapałem ostatnio małą nadwagę i czy gdy będę regularnie stosował somatodrol, chodził na siłownię oraz zaczne stosować jakąś diete, to czy będą jakies tego efekty ?

 23. Dwa razy dziennie po pigule + minimum 4 litry wody+ 2g bialka na kazde kilo masy wlasnej+ dieta wysoko proteinowa i warzywa+ trening 4x na tydzien= efekt nie do poznania

 24. Witam zakupiłem somatodrol w pakiecie więc cena była okej teraz tylko działać, moje pytanie czy wystarczy siłka 3 razy w tygodniu jak go jeść rano 2 tab możecie to doradźcie proszę i czy trzymacie się jakieś diety ?

 25. W większości forum piszą że siłka to minimum 3 razy w tygodniu wzależności jakie efekty i jak szybko chcesz uzyskać, pamiętaj że ciało potrzeybuje trż regenrecaji więc nie przesadzaj. Somatodrol zażywaj 2 razy dziennie, dwie tabletki somatodroluto idealne rozwiażanie, możesz tez połaczyć z innymi odżywkami.

 26. witam mam pytanie odnosnie somatodrol czy mozna go brac z innymi lekami na ile wystarcza jedna paczka tej ze odzywki czy jest przede wszystkim bezpieczne po jakim czasie mozna sie spodziewac efektu waze 100,5kg mam 182cm wzrostu i chcialbym zamienic mase tluszczowa na miesnie prosze o odpowiedz bo bardzo zalezy mi na tym zeby sie jakos pokazac bez koszulki :}
  pozdrawiam

 27. Hej mozna go jak najbardziej stosowac z innymi odzywkami, nie rozumiem co masz na mysli mowiac “leki”.Somatodrol jest jak najbardziej bezpieczny i nie zawiera zadnych zakaznych zwiázkow. Co do efektów wszystko zalezy jak ciwiczycz jak czesto jaki masz trening, pamietaj ze to sa wszystko dodatki a trening to podstawa !!!

 28. Gdzieś przeczytałem o negatywnym wpływie jaki ma ten produkt somatodrolu na organizm i jego efektów ubocznych, przez składniki któe posiada, czy ktoś mógły nappisać coś na ten temat

 29. Jak długo mozna brac produkty na wzrost tkanki mięśniowej takie jak somatodrol bez jakielkowiek przerwy ? dzięki

 30. Ja biorę regularnie od 3 miesiecy, wyniki są więc mam zamiar brać przez kolejne 3 i zobaczymy jak to się rozwinie, zresztą i tak kupiłem zestaw na 6 miesiecy cwiczen, bo wychodzilo taniej, wiec po co ma sie zmarnować, odsprzedawać też nie ma sensu bo w końcu dziala.

 31. No sam sie skusiłem po tym jak poczytałem trochę na różnych forach internetowych, zobaczymmy w praktyce jakie efekty można uzyskać

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *