Czy feromony działają – Alluramin opinie i działanie !!!

Alluramin to preparat zawierający feromony dla mężczyzn. Pod ich wpływem mężczyzna staje się o wiele bardziej pociągający dla kobiet, nawet jeśli w swoim wyglądzie nie zmienił kompletnie nic.

alluramin cena

Alluramin – Czy feromony działają ?

Alluramin to nie jest zwykły dezodorant. To preparat na bazie feromonów, które teoretycznie nie mają żadnego zapachu, ale robią więcej, niż nawet najpiękniejsze perfumy. Zapach tego afrodyzjaku jest jedynie dodatkiem, prawdziwa skuteczność kryje się w bezwonnych substancjach, uwalnianych podczas aplikacji dezodorantu. Feromony nie są żadnym nowoczesnym wynalazkiem. To chemiczne substancje wydzielane przez żywe istoty, dzięki którym mogą one nawiązywać bliższe relacje.

 Zobacz także: Żele intymne

W świecie zwierząt aktywność feromonów jest niezwykle wysoka. Wśród ludzi znaczenie feromonów spadło, głównie z winy samego człowieka. Stosowanie kosmetyków, zabijanie naturalnych zapachów sztucznymi, przerzucenie się na bardziej nowoczesne formy komunikacji i doboru naturalnego – to wszystko sprawia, że współczesny człowiek wydziela mniej feromonów. Wciąż jednak jest na nie wyczulony, choć tylko podświadomie.

Feromony występują w postaci lotnej. Głównym nośnikiem feromonów jest ludzki pot, a najważniejszym składnikiem – androsteron.

Jak działają męskie feromony ?

czy feromony działająMęskie hormony odpowiedzialne za wywołanie podniecenia u kobiet są produkowane przez gruczoły wonne, skupione głównie wokół narządów płciowych, pach i brodawek sutkowych.

U mężczyzn pod względem zawartości feromonów najbardziej wonną substancją jest nasienie oraz pot. Feromony jako takie zapachu nie mają, chociaż wyczuwa je narząd umieszczony w nosie. To narząd lemieszowy, połączony bezpośrednio z mózgiem.

Co dowiemy się dzięki naszym feromonom  ?

Feromony przekazują mnóstwo informacji na temat potencjalnego partnera. Mówią one między innymi o jego stanie zdrowia, możliwościach seksualnych, gotowości do podjęcia współżycia, zasobie sił witalnych. Jeśli feromony są wyjątkowo silne, kobiety odczuwają większy pociąg do danego mężczyzny. Ich działanie można przyrównać do hormonów, inny jest tylko odbiorca sygnałów.

[wp-compear id=”7650″]

Hormony wpływają na zachowanie i odczuwanie emocji przez nas samych, natomiast feromony odpowiadają za oddziaływanie na płeć przeciwną. Naturalna woń człowieka jest jednym z najważniejszych elementów doboru partnera. Jeśli czyjś zapach nam się podoba, będziemy bardziej skłonni do zbliżenia. Co ciekawe, węch potrafi odegrać znacznie większą rolę niż bodźce wzrokowe, choć dzieje się to bez udziału naszej świadomości.

Co jeszcze zyskasz dzięki skutecznym feromonom

Innymi słowy, to właśnie te niewyczuwalne sygnały decydują o tym, że ktoś nam się podoba albo nie. Lotne feromony docierają do narządu nosowo-lemieszowego nawet gdy nie dochodzi do bezpośredniego kondnego mężczyzny nad resztą grupy. Feromony można poniekąd przyrównać do afrodyzjaków, bo efekt ich działania jest identyczny – zwiększa się pożądanie.

taktu fizycznego, wystarczy tylko w miarę bliska obecność. Zwierzęta potrafią odbierać feromony nawet z bardzo dużej odległości, co ułatwia im kojarzenie się w pary i prokreację.Wyczuwając feromony nieświadomie obdarzamy kogoś większym zainteresowaniem. Duże stężenie feromonów może zadziałać także w kontaktach biznesowych, bo podkreśla wtedy dominację .

Polecany artykuł: Naturalne powiększanie piersi z perfect bust

Alluramin efekty i działanie

Dzięki feromonom łatwiej zainicjować interakcję, a jak wiadomo, to właśnie pierwszy krok jest zawsze trudniejszy. Z Alluraminem nie alluramin opinietrzeba będzie się już martwić o nawiązanie kontaktu z wymarzoną partnerką, co więcej, to właśnie ona jako pierwsza zwróci na nas uwagę. Preparaty z feromonami często uważa się za zwykły chwyt marketingowy. Niesłusznie, bo wpływ feromonów na ludzką psychikę został potwierdzony naukowo. Nieufność w stosunku do feromonów wynika przede wszystkim z tego, że jest to substancja, której nie da się zobaczyć, dotknąć czy wyczuć węchem. Rodzi to podejrzenia, że tak naprawdę żadne feromony nie istnieją.

Alluramin opinie

Badania wielu naukowców wykazują jednak, że gdy człowiek wyczuwa w jakimś zapachu feromony, jego mózg natychmiast reaguje na ten bodziec. Mechanizm działania feromonów bardzo dobrze ilustrują badania naukowców. Podczas testów kobiety dostają do powąchania na pozór identyczne próbki potu.

Z tym, że do jednej dodano feromonów, w drugiej stężenie tych substancji jest dużo niższe. Niemal w każdym przypadku kobiety jako przyjemniejszy wskazywały zapach z zawartością feromonów. Ich wybór potwierdzał także mózg, który podczas wąchania uruchamiał odpowiednie płaty, decydujące o emocjach i pożądaniu seksualnym.

Warto przeczytać: Jak zwiększyć libido u kobiet

Niestety, nasz organizm zatracił w dużym stopniu umiejętność produkowania feromonów. Do komunikacji używa się innych sygnałów, a wiele ludzi nieświadomie zabija swój naturalny zapach stosując liczne kosmetyki. Mówiąc wprost, nie dość, że sami produkujemy śladowe ilości feromonów, to jeszcze te niewielkie ilości usuwamy z ciała.

Dobra wiadomość jest taka, że feromony można stworzyć w laboratoriach. Pod względem chemicznym nie różnią się one niczym od substancji naturalnych.

Feromony dodane do dezodorantu będą mocno oddziaływać na kobiety, dzięki czemu konkurencja ze strony innych mężczyzn nie będzie już żadnym zmartwieniem.

Alluramin mogą stosować mężczyźni w każdym wieku. To, że preparat spełnia swoją rolę bez zarzutu, potwierdzają badania. Produkt jest bezpieczny, a jedno opakowanie można kupić już za 149 złotych.

Najlepsze feromony po najniższej cenie – sprawdź tutaj!!

 

Author: Przemek

Share This Post On

2 komentarze

  1. Feromony to znane wszystkim, przynajmniej z nazwy substancje zapachowe, które mają nam zapewnić powodzenie seksualne. Działanie feromonów tłumaczy biologia, a dokładniej determinizm biologiczny, według którego dobieramy partnera właśnie na podstawie wydzielanych przez niego feromonów. Nie trzeba chyba podkreśla, że działanie feromonów jest często kwestionowane. Wielu ludzi, w tym także lekarzy twierdzi, że feromony to wierutna bzdura. Jednak zwolenników feromonów jest znacznie więcej niż ich przeciwników. Zresztą wiele osób po wypróbowaniu tych niemalże magicznych środków, twierdzi, że działanie feromonów to fakt. Okazuje się bowiem, że umiejętnie zastosowane feromony wysyłają do przedstawicieli płci przeciwnej sygnał o naszej gotowości seksualnej. Człowiek nie jest istota prymitywna, więc nie dochodzi wprawdzie do współżycia, lecz działanie feromonów sprawia, że osoba, która ich użyła wydaje się być bardzie atrakcyjna, pociągająca w oczach osób płci odmiennej. Wrażenie to jest zupełnie niezależne od obiektywnej atrakcyjności danej osoby. Feromony zatem pomagają nam niejako w sposób podświadomy uwodzić, budzić zainteresowanie. Działanie feromonów powinny wykorzystać zwłaszcza osoby nieśmiałe, wstydliwe w kontaktach z płcią przeciwną. Działanie feromonów można zresztą wykorzystać nie tylko, gdy chcemy nawiązać nowe kontakty. Również w trwającym już związku możemy skorzystać z ich mocy, aby podgrzać nieco temperaturę w sypialni. Na pewno nikt nie będzie rozczarowany, jeśli choć raz osobiście wypróbuje działanie feromonów.

  2. Feromony to bardzo kontrowersyjny temat. Ile ludzi, tyle opinii na ich temat. Jedni będą je zachwalać, inni wprost przeciwnie, będą negować działanie feromonów. Najlepiej więc samemu spróbować i ocenić, czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla podniesienia swojej atrakcyjności u płci przeciwnej. Najpopularniejszymi feromonami stosowanymi dziś są specjalne perfumy. Wielu mężczyzn tak bardzo pragnie wzbudzać zainteresowanie kobiet, że nie wahają się nawet skorzystać z takiego sposobu. Niemniej jednak, by feromony zadziałały, trzeba najpierw w to uwierzyć. Trochę magii i przekonania o ich wspaniałym działaniu zapewne pomoże. Sceptyczne podchodzenie skutecznie zablokuje działanie feromonów. Trzeba wiedzieć, że polowa sukcesu to nasza psychika. Jeśli uwierzymy, że rzeczywiście jakiś zapach może podziałać na płeć przeciwną, jak nic innego, może to skutecznie pomóc. Oczywiście nie można zakładać, że jeden feromon wszystko zrobi za nas. Działanie feromonów to bardziej złożony proces. Musi on współgrać z ogólnym wizerunkiem osoby je stosującej. I nie chodzi tu tylko o wygląd zewnętrzny. Dużą rolę tu też odgrywa nasza pewność siebie i przekonanie o własnej atrakcyjności i byciu pociągającym. Wzbudzenie zainteresowania przy pomocy feromonów może więc być skuteczne, tylko, gdy mocno się temu pomoże. Bo przecież nikt nie zainteresuje się w kwestii seksualnej bezdomnym biedakiem, który tylko spryskał się feromonami. Trzeba zadawać sobie z tego sprawę i samodzielnie dążyć do tego, by być pociągającym. Feromony mogą tylko dopełnić pewną całość. Stać się uzupełnieniem. Wówczas z pewnością zauważy się, jak wspaniale one mogą działać i co przy ich udziale można osiągnąć, nie tylko w sferze seksu. Również wiele decyzji służbowych może być wymuszona w ten sposób

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *