Disclaimer

Od redakcji : Informacje znajdujące się na stronie internetowej oparte są na Naszej subiektywnej opini jak i informacji i wiedzy znalezionej i zaczerpniętej z internetu. Warto zwrócić uwagę że opisywane tutaj suplementy mogą zadziałać różnie w zależności od indywidualnych predyspozycji osoby.

Wszelkie opinie, cytaty czy też rozszczenia oraz sposób w jaki produkt jest prezentowany powinny być  potwierdzone z producentem danego produktu czy też dostawcą.

Nasza redakcja stara się aby opisane tutaj suplementy były przedstawione jak najdokładniej, informujemy także że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności, jeśli ktoś wykorzystuje zawarte tutaj informacje w nieodpowiedni sposób.

Pamiętaj także  że strona ta ma charakter edukacyjny. Nie stanowi i nie zastąpi prawdziwej  porady lekarskiej.  Redakcja jak i cały serwis nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu, który nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.

Jeśli myślisz że jakieś informacje nie są precyzyjne lub wymagają poprawki to skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.