Green coffe plus – na co jest zielona kawa

Zielona kawa nie jest nowością na rynku substancji odchudzających. Ziarna kawy są zielone tylko dlatego, że ominęła je tradycyjna obróbka cieplna, którą przechodzi kawa przeznaczona do picia. Nie jest to więc jakiś inny gatunek kawy, ale normalne ziarna zachowane w stanie naturalnym, bez palenia i fermentacji.

Dzięki temu, że ziarnom oszczędzono dodatkowej obróbki, udało się zachować wiele naturalnych właściwości. Pisaliśmy więcej o tym tutaj:https://manipulant.info/dzialanie-zielonej-kawy-czy-zielona-kawa-odchudza/

 

Green coffe plus właściwości

[wp-compear id=”7568″]

 

Między innymi właściwości odchudzające, chociaż nie udało się tego jeszcze w stu procentach potwierdzić w badaniach naukowych. W zielonej kawie znajduje się doskonale znana z kawy czarnej kofeina. Ale tylko w zielonej kawie udaje się zachować kwas chlorogenowy, którego stężenie drastycznie spada podczas obróbki termicznej.

Zatem to zielona kawa jest skuteczniejsza w odchudzaniu, bo jej czarna odpowiedniczka ma o wiele skromniejszą green coffee plus działanie i efekty odchudzaniazawartość kwasu chlorogenowego w swoim składzie. Nie wiadomo jednak do końca, czy zielona kawa nie powoduje podobnych skutków ubocznych do tych, które są udziałem kawy palonej.

Jak wiadomo, rozsądne dawki kofeiny potrafią zwiększyć wydajność organizmu i przyspieszyć spalanie tłuszczu. Kofeina w nadmiarze będzie jednak zwiększać ciśnienie do niebezpiecznych wartości, a osoby chore na serce w ogóle powinny unikać większych dawek kofeiny. Zielona kawa nie jest zresztą jedynym źródłem tej substancji.

Gdzie jeszczezznajdziesz kofeinę i kwas chlorogenowy ?

Kofeinę można znaleźć w herbacie, jeszcze większe stężenie kofeiny znajduje się w owocach guarany. Tak samo jest z kwasem chlorogenowym. Jest on składnikiem wielu warzyw i owoców, na przykład śliwek, truskawek, brzoskwiń, karczochów, bakłażanów, pomidorów.

Kwas chlorogenowy dostarcza się też ze zwykłą paloną kawą, choć nie są to wielkie ilości – w dziennej dawce kawy znajduje się około 0,5 do 1 g kwasu.

Zalety kwasu chlorogenowego

Główną zaletą kwasu chlorogenowego jest obniżenie ilości wchłanianych cukrów. Komórki stają się wrażliwsze na insulinę, kwas ma również właściwości przeciwutleniające. Możliwe też, że kwas chlorogenowy ma działania przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne. Badania potwierdzające skuteczność zielonej kawy nadzorował Joe Vinson, amerykański naukowiec.

 

Jego zdaniem, przyjmowanie każdego dnia kapsułek z zieloną kawą jest najlepszym sposobem na walkę z nadwagą. Same tabletki green coffee plus nie są jednak gwarancją sukcesu, bo nawet Vinson przyznaje, że suplement jest tylko uzupełnieniem niskokalorycznej diety i ćwiczeń fizycznych.

Czy zielona kawa działa ?

Ponieważ pacjenci przyjmowali tabletki odchudzające  i jednocześnie prowadzili trening fizyczny, nie ma pewności, że to właśnie za sprawą zielonej kawy udało się im stracić na wadze. Do tego w badaniu wzięło udział zbyt mało osób, by można było mówić o stuprocentowo prawdziwym wyniku. Mimo to  obecną zielonej kawy  można więc zaliczyć do pełnowartościowych suplementów diety gwarantujących pełny sukces bynajmniej produkty takie jak green coffe plus które mają wiele opinie i pozytywnych recenzji.

Opinie lekarzy i naukowców

green coffee plus gdzie kupić i jaka jest cenaPotwierdzają to również inni naukowcy. Ich zdaniem, zielona kawa stosowana jest w dietach wystarczająco długo, i można by powiedzieć, że daje trwałe rezultaty i nie jest groźna dla zdrowia.

Lekarze podkreślają jednak również, że suplement diety nigdy nie jest jedynym sposobem na utratę wagi, bo ten cel można osiągnąć  także  dzięki stosowaniu dobrze zbilansowanej diety oraz regularnej aktywności fizycznej.

 Tabletki odchudzające Green coffee plus

Green coffee plus okazuje się być skutecznym suplementem diety, co widać po badaniach  przeprowadzonych przez niezależne instytucje. Skuteczność zielonej kawy  została naukowo potwierdzona. Należy też pamiętać o tym, że zielona kawa to wciąż kawa, a więc substancja wpływająca na działanie organizmu.

Czy zielona kawa ma skutki uboczne lub nie porządane ?

W green coffe plus jest dużo kofeiny,więc powinni wziąć to pod uwagę  osoby z zbyt wysokim ciśnieniem, w takim wypadku zdecydować się lepiej na inne preparaty bez kofeinny takie jak acaiberry900. Może się także okazać, iż substancje odpowiedzialne za chudnięcie można znaleźć w zwykłej, czarnej kawie, bo nie wiadomo jeszcze, czy głównym czynnikiem odchudzającym jest kwas chlorogenowy, czy sama kofeina.

 Zobacz także: Slimette – dlaczego są tak skuteczne w odchudzaniu

Green coffee plus cena

Warto także sprawdzić, czy tańszy będzie suplement diety z zieloną kawą czy może inny specyfik zawierający w swoim składzie kofeinę bądź kwas chlorogenowy. Cena preparatu z zieloną kawą waha się w granicach od 80 do 130 złotych.

Gdzie kupić  oryginalną zieloną kawę ?

W przypadku tutaj opisywanego produktu czyli green coffe plus za jedno opakowanie zapłacimy  97 zł za miesięczna kurację, można wybrać większy pakiet np:  3 miesięczny i wtedy cena oczywiście będzie odpowiednio niższa w przeliczeniu na opakowania.

I tak w przypadku 3 miesięcznej kuracji zapłacimy  nie całe 200 zł co w przeliczeniu na opakowania wychodzi jedno gratis.Można też wybrać pakiet największy co w przeliczeniu wyjdzie nam poniżej 45zł za opakowanie. Przy wyborze tabletek z kawą  trzeba też sprawdzić, jakie jest stężenie kofeiny w tabletkach, bo to będzie decydować o skuteczności preparatu jak i stężenie kwasu chlorogenowego.

Author: Przemek

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *