Ibright, jak wybielić zęby w domu z iBright

Piękne, idealnie białe uzębienie, którymi czarują nas gwiazdy filmowe, rzadko kiedy jest podarunkiem od natury. Zęby mają tendencję do przebarwień, bo reagują na jedzenie i picie, nikotynę, lekarstwa, a pasta do zębów nie usuwa całego osadu. Śnieżnobiała biel na zębach jest możliwa tylko dzięki profesjonalnemu wybielaniu.

 plastry wybielajace zęby

Jak wybielić zęby w domu

Z pomocą iBright można to zrobić samodzielnie, w domu, a efekt będzie taki sam, jak po zabiegu w gabinecie stomatologicznym. Ludzie starali się wybielić swoje zęby już wieki temu, dawne metody nie były jednak w pełni bezpieczne, tak jak współczesne preparaty, przygotowane w naukowych laboratoriach.

Białe zęby z iBright

najlepszy sposób na wybielanie zębówW iBright zastosowano nadtlenek wodoru, obecnie najskuteczniejszą substancję wybielającą zęby. Po raz pierwszy po ten związek sięgnięto pod koniec XIX wieku, ale dopiero od niedawna nadtlenek wodoru stosuje się na skalę masową. Preparat sprzedawany jest w formie żelu, którym wypełnia się szyny na zęby. Preparat trzyma się na zębach przez kilkadziesiąt minut, a zabiegi powtarza się codziennie, aż do wyczerpania opakowania.

Na co zwrócić uwagę i jakie są przeciwskazania do stosowania wybielania zębów

Przeciwwskazania dotyczą przede wszystkim kobiet w ciąży, kobiet karmiących, małych dzieci oraz osób z chorobami zębów lub dziąseł. W przypadku, gdy zęby są mocno uszkodzone albo pacjent cierpi na dużą nadwrażliwość dziąseł, wskazana jest wizyta u dentysty.

Liczne plomby czy osłabione szkliwo nie wyklucza możliwości stosowania iBright, ale lepiej rozpoczęcie kuracji skonsultować ze specjalistą. Dzięki temu, że w preparacie użyto substancje kojące, podczas zabiegu albo tuż po może się pojawić lekka wrażliwość.


Z reguły ta niedogodność mija po kilkudziesięciu minutach, większość osób nie odczuwa jednak żadnych dolegliwości. Wybielanie zębów jest możliwe również wtedy, gdy mamy w zębach plomby, aczkolwiek ich obecność może nieco popsuć końcowy efekt. Wypełnienia nie reagują na wybielacz tak jak szkliwo naturalnych zębów, dlatego po zabiegu powinno się wymienić wypełnienie, zwłaszcza jeśli znajduje się ono w widocznym miejscu.

<<<Piekne białe zęby w tydzień – SPRAWDŹ SAM >>>

Zabieg wybielający – da kogo ?

Na wybielanie zębów powinny się zdecydować przede wszystkim te osoby, które palą papierosy, piją dużo kawy i herbaty, jedzą często owoce. Kuracji nie można też przeprowadzać u osób uczulonych na preparat do wybielania zębów. Efekt wybielenia jest bardzo trwały i zostaje na kilkanaście miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet na kilka lat.

O czym pamiętać po wykonanym zabiegu ?

Po zabiegu powinno się stosować dobre pasty do mycia zębów i unikać produktów powodujących duży osad na zębach. Preparat iBright, co dowiedziono naukowo, nie uszkadza ani szkliwa, ani zębiny. Po usunięciu osadu zęby nie są wcale słabsze czy bardziej podatne na próchnicę. Nie są też mniej odporne na zanieczyszczenia.

Jak  działa i jak stosować iBright ?

Podczas zabiegu bardzo ważne jest, aby nakładka z żelem obejmowała wyłącznie zęby, ale nie dotykała dziąseł. Wtedy dziąsła nie zostaną podrażnione, a pacjent nie będzie odczuwał jakiegokolwiek dyskomfortu.

Stosując preparat należy nakładać tylko tyle żelu wybielającego, ile znajduje się w jednej ampułce.Nie można zwiększać dawek preparatu w ciągu jednego zabiegu, a jeśli żel wypływa z nakładki, jego nadmiar trzeba od razu usunąć.

Dokładnie cały produkt  możesz oglądnąć na poniższym video youtube.

 

Pojedynczy zestaw składa się z 14 ampułek, a w każdej z nich mieści się nadtlenek wodoru oraz substancje łagodzące. W komplecie są dwie nakładki na zęby, jedna na górny, jedna na dolny łuk zębowy. Dokładna ulotka wyjaśniająca przebieg kuracji jest dołączona do opakowania.

Nakładanie i stosowanie produktów wybielających zęby

Procedura jest bardzo prosta. Bierze się jedną ampułkę, jej zawartość umieszcza się w nakładce, a potem trzyma się ją przez pół godziny na zębach. Obok nadtlenku wodoru w preparacie iBright znajduje się jeszcze azotan potasu zmniejszający nadwrażliwość zębów, oraz nawilżający żel na bazie wody.

Wybielacz ma neutralne pH, więc preparat nie powoduje uszczerbków w uzębieniu. Ampułki są jednorazowe, łatwe w użyciu i zapewniające pełną higienę. Nakładki są wykonane z elastycznego tworzywa, dzięki czemu dokładnie dopasowują się do kształtu szczęki. Jedno opakowanie jest przeznaczone na siedmiodniową kurację, jeśli zamierza się stosować preparat codziennie.

Zabiegi można powtarzać co kilka dni, ale wtedy efekt wybielenia pojawi się z opóźnieniem. Jeśli zęby są mocno pożółknięte, terapię można przedłużyć o kolejne tygodnie. Wybielonymi zębami można się cieszyć już po pięciu dniach, a podczas jednej kuracji da się zmienić kolor zębów o 14 odcieni.Kiedy tylko na zęby powróci brzydki nalot, kurację można powtórzyć – przy mniejszych przebarwieniach w zupełności wystarczy tylko jedno opakowanie preparatu.

ibright opinie

Dodatkowe informacje o ibright

Naukowcy i stomatolodzy nad nadtlenkiem wodoru prowadzili wieloletnie badania, a wyniki jasno pokazują, że żaden inny produkt wybielający zęby nie ma równie wysokiej skuteczności. Dodawany do preparatu azotan potasu również nie budzi żadnych zastrzeżeń ze strony naukowców. Substancja została zatwierdzona przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Potwierdzono też, że faktycznie łagodzi wrażliwość zębów.

 

Author: Przemek

Share This Post On

3 komentarze

  1. Ja szukając dużo o wybielaniu zębów i najlepszego rozwiazania dla siebie często trafiałam na produkt o nazwie whitetime jednak nigdy go nie kupiłam więc nie mogę oceniać jego skuteczności jeśli chodzi o wybielanie zębów jednak opinie i komentarze na forum które były zbytnio mieszane i dużo też negatywnych odepchneły mnie i powstrzymałam się od zakupu whitetime. A jakie macie doświadczenie z ibright czy ktoś może się wypowiedzieć o jego skuteczności z własnego doświadczenia ???

  2. Spróbuj ibright szybko i skutecznie, w zaciszu swojego domku bez zbędnych wizyt u dentysty, mnie częście tylko na samą myśl o pujściu do dentysty, więc wole zrobić to samw domu jeśli jest taka możliwość.Do tego ibright jest skuteczny i to chya najważniejsze

  3. Hej, czy to naprawdę działa te ibright, próbowałam wcześniej pasty wybielające ale te z najwyzszej pólki za tanie niebyły, niestety efekty marne 🙁 nie chce znowu wyrzucić pieniądze w błoto

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *