Kaplanex – Czy Pomoże W Odchudzaniu ? Poznaj Pełen Skład Produktu

Tabletek na odchudzanie jest całe mnóstwo, jak więc znaleźć środek, który rzeczywiście będzie działał? Na rynku pojawił się Kaplanex, kolejny suplement diety, który jak mówi producnet w błyskawicznym tempie spala tłuszcz i dostarcza do organizmu cenne składniki, dzięki którym przemiana materii będzie zachodzić znacznie szybciej i efektywniej.

Czy warto stosować Kaplanex?

Kaplanex powoduje, że do zakończeń nerwów współczulnych w tkance tłuszczowej dostaje się większa ilość noradrenaliny. Jaki to ma wpływ na odchudzanie?

Za sprawą noradrenaliny termogeneza jest intensywniejsza, a efektem tego działania jest właśnie redukcja tkanki tłuszczowej. Kaplanex podnosi temperaturę ciała, przez co organizm spala większe niż dotychczas ilości tłuszczu. Ponieważ nie dostaje wystarczająco dużo energii z pożywienia, sięga po zapasy zgromadzone w tkance tłuszczowej i tak właśnie waga systematycznie się obniża, aż do pożądanego poziomu.

Najczęściej kupowaneNasza ocenaCena

African Mango

5 Star Rating

Sprawdź cenę

Probiox Plus

4.9 Star Rating

Sprawdź cenę

Green Magma Forte

4.7 Star Rating

Sprawdź cenę

Kaplanex sprawia, że tłuszcz spalany jest przez cały czas, nawet gdy organizm prowadzi normalną aktywność, bez zwiększonego wysiłku. Procesy przemiany energii zachodzą znacznie szybciej, tak że organizm wciąż potrzebuje nowych dawek energii, a te pobierane są właśnie z zapasów tłuszczowych. Innymi słowy, stosując tetabletki , nie trzeba ani zwiększać swojej aktywności fizycznej, ani stosować specjalnych diet odchudzających.

Jaki jest skład Kaplanexu?

 

Kaplanex posiada bogaty skład, czym może się  wyróżniać się na tle innych suplementów. W kapsułkach Kaplanex zawarte są wszystkie najskuteczniejsze substancje o działaniu odchudzającym. Główny składnik Kaplanexu to fukoksantyna, którą bardzo rzadko spotyka się w polskich suplementach odchudzających, jest to jednak niezwykle popularny środek na utratę wagi, używany w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Pozostałe składniki to:

  •  kwas chlorogenowy, pozyskiwany z zielonej kawy
  • mniszek pospolity
  • chitozan
  • gurmar
  • kofeina
  • synefryna z gorzkiej pomarańczy

Co dokładnie dają te składniki?

kaplanexFukoksantyna niszczy tkankę tłuszczową poprzez produkcję białka UCP1. Jest to białko o działaniu termogenicznym, dzięki któremu kwasy tłuszczowe szybciej się utleniają, a w mitochondriach wytwarzana jest większa ilość ciepła.

Jak pokazały badania farmakologiczne przeprowadzone w Japonii, przyjmowanie fukoksantyny pomogło w przeciągu sześciu tygodni obniżyć wagę o pięć kilogramów, a redukcji uległa przede wszystkim tkanka tłuszczowa.

Poza tym, dzięki fukoksantynie znacząco zmniejszyło się otłuszczenie wątroby, co ma ogromne znaczenie nie tylko dla niskiej wagi, ale i dla zdrowia – otłuszczona wątroba pracuje znacznie gorzej, organizm jest wtedy bardziej zatruty toksynami, częściej też pojawiają się groźne stany zapalne.

 

Kwas chlorogenowy zajmuje się natomiast przede wszystkim obniżaniem poziomu cukru w przewodzie pokarmowym, wskutek czego organizm zmuszony się sięgać po zapasy energii skumulowanej w tkance tłuszczowej.

Najczęściej wybierane tabletki na odchudzanie – SPRAWDŹ TUTAJ

Chitosan jest składnikiem pozyskiwanym z chityny. Jest to substancja, która łączy się z tłuszczami, przez co jelito cienkie wchłania ich mniej. Innymi słowy, chitosan blokuje przyswajanie tłuszczu przez organizm, tak że ostatecznie w procesie lipogenezy bierze udział mniejsza ilość kalorii – efektem tego jest zmniejszająca się stale tkanka tłuszczowa.

Gurmar jest natomiast rośliną tropikalną, która zmusza enzymy odpowiedzialne za spalanie cukrów do bardziej intensywnej pracy. Gurmar sprawia też, że smak słodki jest mniej odczuwalny, dzięki czemu ma się mniejszą ochotę na słodycze i inne słodkie przekąski.

Synefryna przyspiesza przemianę materii i hamuje łaknienie, z kolei czysta kofeina nie tylko dodaje energii, ale podnosi ciepłotę ciała, tak że organizm zwiększa spalanie tłuszczu. Podobne działanie ma kapsaicyna, substancja stymulująca metabolizm i zmniejszająca odczuwanie głodu.

Jak stosować Kaplanex?

Dawkowanie Kaplanexu jest banalnie proste – dwa razy dziennie przyjmuje się jedną kapsułkę. Kaplanex należy spożywać zawsze przed posiłkiem, najlepiej przed śniadaniem i potem przed obiadem. Każdą kapsułkę trzeba popić przynajmniej jedną szklanką wody z cytryną. Dobowych dawek nie należy przekraczać – składniki są tak dobrane, by efekt był jak najlepszy, a zwiększenie ilości suplementu nie poprawi jego efektywności.

Ile kosztuje Kaplanex?

Pojedyncze opakowanie Kaplanexu kosztuje 97 złotych – to koszt jednomiesięcznej kuracji. Dwa miesiące odchudzania z Kaplanex kosztują tylko 147 złotych, natomiast za kompleksowe odchudzanie wystarczy zapłacić 257 złotych.

Zamówienie składa się na stronie internetowej producenta. Zamówienie realizowane jest od razu, a przesyłka powinna dotrzeć do odbiorcy w przeciągu zaledwie 24 godzin od złożenia dyspozycji.

Na co warto zwrócić uwagę !!

Kaplanex jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych – nie wolno go podawać dzieciom. Suplementu nie mogą też przyjmować kobiety będące w ciąży albo karmiące piersią. Kaplanex jest idealny dla wszystkich dorosłych, którzy mają wskaźnik BMI powyżej 30, ale produkt przydaje się także przy mniejszej nadwadze. Wyniki leczenia otyłości z pomocą Kaplanexu są na tyle dobre, że na pewno jest to metoda godna wypróbowania – 96 procent podjętych kuracji zakończyło się pełnym sukcesem.

 

Author: Przemek

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *