PROBOLAN 50 Opinie, Działanie, Idealny stosunek Ceny do Efektów

 

Probolan 50 to w stu procentach naturalny suplement diety, którego zadaniem jest pomoc w budowie masy mięśniowej ciała. Wiele tego typu produktów składa się z substancji zagrażających zdrowiu, a niektóre są wręcz zakazane w legalnym obiegu. Ich skuteczność jest więc tylko chwilowa, bo spustoszenia, jakie czynią w organizmie człowieka, pozostają na bardzo długo.

 

Takie niesamowite efekty już po pierwszym tygodniu stosowania-Zobacz zdjęcia

Probolan 50

 

Ta odżywka na masę tak jak suplement Mass Extreme  potrafi spełnić swoje zadanie bez narażania zdrowia, co potwierdzają liczne badania kliniczne i analizy jakościowe. Niewiele jest na rynku tego typu preparatów, które zyskałyby tak dobre opinie i cieszyły się tak wielką popularnością wśród klientów. W preparacie znajduje się 50 mg epihydroksytiolano-17-estru, co czyni Probolan50 wyjątkowo skuteczną odżywką.

[wp-compear id=”7622″]

 

Jak zbudować potężną masę mięśniową ?

probolan 50Suplement gwarantuje budowę potężnej masy mięśniowej, w której nie znajdzie się miejsce dla tłuszczu. Substancje zawarte w preparacie stają się jeszcze bardziej aktywne podczas treningu. Dostarczają przy tym wiele cennych składników, których organizm potrzebuje w trakcie wzmożonego treningu fizycznego.

Probolan 50 cieszy się doskonałą opinią w świecie zawodowych kulturystów, którzy podczas swojej kariery przetestowali wiele odżywek i suplementów diety. Mówiąc wprost, z Probolanem każdy trening musi się zakończyć sukcesem.

Preparat nie tylko

 • zwiększa masę mięśni,
 • ale dodaje także sił i sprawia, że zawodnik czuje się bardziej zmotywowany do dalszej pracy.
 • Preparat rozważnie gospodaruje energią organizmu, reguluje poziom hormonów (głównie testosteronu),
 • pomaga spalać większe ilości tłuszczu, a ponadto rozwija kompleksowo całą muskulaturę.

Probolan 50 efekty

Każdy ze składników preparatu przeszedł szczegółowe badania, udowodniono też, że aktywnie bierze udział w procesie przyrostu mięśni. Preparat nie skupia się jednak wyłącznie na przyroście masy, ale powoduje też, że ciało nabiera siły. Na pierwsze efekty kuracji z udziałem odżywki nie trzeba długo czekać, bo już po dwóch dobach odczuwa się zmiany w swoim ciele.

probolan50 efekty i działanie

Podczas ćwiczeń wzrasta wytrzymałość ciała na wytężony wysiłek, ćwiczący odkrywa w sobie nowe pokłady motywacji, a mięśnie udaje się wypracować znacznie szybciej, niż bez wsparcia odżywki. Pięknie wyrzeźbione ciało i wzrost masy mięśniowej pojawiają się już po kilku tygodniach pracy, a im dłużej trwa kuracja, tym lepsze i trwalsze są rezultaty.

Probolan 50 to jeden z najchętniej stosowanych preparatów protestosteronowych. Używają go zawodowi kulturyści na całym świecie, potwierdzając przy okazji, że dzięki kapsułkom udało się im przegonić konkurencję i zyskać większe uznanie w oczach sędziów podczas zawodów.

Produkt dopuszczono do legalnej sprzedaży przez wszystkie organizacje atestujące tego typu odżywki. Dzięki temu produkt jest dostępny już nie tylko dla zawodowców, ale również dla amatorów, którzy marzą o imponującej rzeźbie ciała i wytrzymałych mięśniach. Sprawdź wszystkie atesty na stronie producenta-> www.probolan50.pl

Probolan50 efekty uboczne i  zdrowie

Jedną z najważniejszych kwestii związanych z preparatami na wzrost masy ciała jest ich wpływ na zdrowie. Wiele produktów na rynku spełnia swoją rolę, ale jednocześnie wywołuje niepożądane skutki uboczne.

Tymczasem badania lekarskie potwierdzają, że Probolan 50 nie zaszkodzi zdrowiu, nawet jeśli będzie się go stosować codziennie przez dłuższy czas.Produkt można więc bez obaw włączyć do swojej codziennej diety.

Czy preparat jest szkodliwy dla zdrowia?

Mało które tabletki tak szybko powodują wzrost masy ciała, i to jeszcze bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Jest to możliwe, bo preparat doskonale radzi sobie z zachowaniem optymalnej równowagi hormonalnej w organizmie, utrzymując prawidłowy poziom estrogenów i testosteronu.

Pobudzone komórki szybko spalają tłuszcz, usuwają go z organizmu, a tkanka mięśniowa może się bez przeszkód rozwijać. Warto pamiętać, że same ćwiczenia na siłowni nie zapewnią takiego efektu, zwłaszcza jeśli ktoś poważnie myśli o kulturystyce.

Odżywka na masę, jak wspomóc jej działanie

Mięśnie, i w ogóle cały organizm, musi otrzymać dodatkowe , pozostaje tylko wybór preparatu. Najważniejsze, by tabletki na przyrost masy działały wyłącznie na te procesy, które sterują metabolizmem. Oczywiście, sama odżywka też nie zapewni stuprocentowego sukcesu, bo aktywne substancje zawarte w kapsułkach będą działać dopiero pod wpływem dobrze zbilansowanej diety i systematycznych ćwiczeń fizycznych.


Mówiąc inaczej, przy pracy nad doskonałą rzeźbą, ważne są wszystkie elementy starannie opracowanego planu treningowego. Wsparcie, jakie daje odżywka, pomoże po prostu wydobyć cały potencjał trenującego.

Zobacz także: Somatodrol zdjęcia z efektami

Jak działa Probolan 50

Substancją czynną w Probolan 50 jest epihydroksytiolan. To substancja, która pobudza do działania przysadkę mózgową, ta zaś produkuje wtedy silny hormon luteinizujący. Hormon ten rozpoczyna całą reakcję łańcuchową, prowadzącą do końcowego efektu, czyli rozwoju mięśni. Jak pokazują badania, dzięki stosowaniu odżywki, produkcja testosteronu potrafi się zwiększyć nawet o 400 procent.

To bardzo ważne, ponieważ testosteron jest głównym hormonem odpowiadającym za spalanie tłuszczu i przyrost mięśni. Jeśli więc procesy produkcji hormonów przebiegają bardzo sprawnie, tkanka tłuszczowa zanika, pojawiają się za to wyrzeźbione mięśnie.Sprawdź wszystkie składniki  produktu na stronie producenta www.probolan50.pl/składniki

Probolan z czym łączyć

Ponadto, odżywka skupia się nie tyle na trawieniu całego jedzenia, co na przetwarzaniu aminokwasów. Jak wygląda cały proces wytwarzania się hormonów? Jeśli organizm funkcjonuje prawidłowo, cały proces dzieli się na dwa etapy.

Na początku gruczoły produkują testosteron. I już tutaj zaczyna się działanie preparatu, ponieważ pod jego wpływem produkcja testosteronu jest znacznie wydajniejsza. Potem preparat steruje receptorami mięśniowymi i sprawia, że wpływ anaboliczny hormonów jest maksymalnie wydajny.

Mówiąc w uproszczeniu, mechanizm regulacji gospodarki hormonalnej to po prostu informowanie mięśni o zwiększonej dawce testosteronu, którą mogą przyjąć. Jak wiadomo, im więcej energii mają mięśnie, tym lepiej mogą pracować i zwiększać swoją objętość. Jeśli zatem mięśnie dostaną dodatkowe wsparcie, podczas treningu uda się wykorzystać cały ich potencjał i możliwości fizyczne. I co ważne, mięśnie w trakcie treningu nie będą nadmiernie przeciążone, ale będą w stanie znieść cały nadprogramowy wysiłek.

[wp-compear id=”7622″]

Doodatkowe zalety odżywki na masę

Probolan 50 ma jeszcze jedną zaletę – nie dopuszcza do nadprodukcji estrogenu. Ten hormon, jeśli będzie go w nadmiarze, zaburzy właściwą równowagę hormonalną ciała i doprowadzi do tego, że masa mięśniowa nie będzie się rozwijać zgodnie z oczekiwaniami.

Preparat potrafi odróżnić hormony i przeciwdziałać konwersji estrogenu, a wszystko to dzieje się już na etapie komórkowym. To oznacza, że do męskiego organizmu nie dostaną się żadne niepożądane hormony, a mięśnie pozostaną „czyste” i bardziej podatne na trening siłowy.

Co jeszcze zawiera odżywka na masę ?

W kapsułkach znajduje się także wyciąg z buzdyganka naziemnego. Jest to bardzo dobrze znana roślina w medycynie chińskiej i hinduskiej. Zioła tego gatunku stosowano przede wszystkim wtedy, gdy starano się zwiększyć sprawność fizyczną. Buzdyganek potrafi bowiem pobudzić mięśnie do wytężonej pracy, ponieważ zawiera w sobie protodioscynę.

Jak stosować i dawkować probolan50

Osoby stosujące odżywkę na masę mogą jednocześnie przyjmować inne preparaty, ponieważ formuła kapsułek została tak opracowana, by nie zakłócać wchłaniania innych substancji wspomagających. Co więcej, kapsułki mogą tylko wzmóc efekty, jakie gwarantują inne suplementy.

Jak brać kapsułki probolanu ?

Kapsułki należy przyjmować zgodnie z instrukcją podaną w ulotce. Jedno opakowanie wystarcza na pięć tygodni, z każdym kolejnym tygodniem systematycznego trenowania przyjmuje się większe dawki preparatu. Efekty, jakie daje kuracja, są trwałe.

Sprawdź najlepszą cenę odżywki na masę i siłę

Probolan 50 cena i gdzie kupić ?

Oczywiście oryginalny produkt zakupisz tylko i wyłącznie na stronie producenta, kliknij w link poniżej i zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na jego stronę, jeśli masz więcej pytań czy też nie jasności to możesz się z nimi skontaktować czy też przeczytać dział  pytań gdzie znajdziesz więcej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z odżywką na masę probolan 50.

Author: Przemek

Share This Post On

20 komentarzy

 1. Mi probolan 50 pomógł na masę jak i na wytrzymałość mieśniową, ale nie licz naefekty bez pracy ze swojej strony, na tym to polega trzeba dać coś od siebie.

 2. No to to już chybba każdy wie że bez pracy nie ma efektów. Siłownia to cięzka praca, chcesz efekty to zapierdzielaj a jak chcesz efekty w szybkim czasie bez ustrzerbku na zdrowiu to weż probolan 50. U mnie zauważyłem że bardzo dobrze działa na masę mieśniową ale także spala troche tłuszczu mieśnie nabierają coraz to lepszych kształtów. Załuje teraz że nie kupiłem więcej opakowań wyszło by taniej a i cała śesja trwała by dłużej i efekty były by lepsze, trzeba będzie do kupić

 3. Kurcze ja też własnie kupiłem ale tylko 3 opakowania i teraz żałuje mogłem odrazu wziąsc pełen cykl 16 tygodniowy, i by owiele taniej wyszło i pewnie efekty o wiele lepsze. No nic teraz to zapóźno jak bedzie wsystko dobrze szło to sobie dokupie probolan 50 a póki co sprawdzimy jakie efekty uzyskam:)

 4. Heh no to ja to już wogóle przecholowałem bo kupiłem tylko jedno opakowanie na próbe, no ciekaw jak to bedzie. Wiecie może jak długo czeka się na przesyłke, kupiłem probolan 50 wczoraj, mam nadzieje że producent wyśle do piatku

 5. Czy jest tutaj któs po pełnym cyklu z probolanem 50, czy działa, i jakie efekty uzyskaliście. Prosiłbym o jakieś wskazówki i porady bo bardzo poważnie myśle nad kupnem a nie chce też pieniędzy w błoto wyrzucać jak nie działa ?

 6. Ja jestem po pełnym cyklu 16 tygodni, i efekty jakie uzyskałem naprawdę są zadawalające porobiłem sobie zdjęcia przed i po, i róznica jest naprawdę wielka nie tylko w masie ale także w kształcie i wyglądzie mięsni, więc mogę polecić probolan 50 jako odżywkę na masę. Dodam jeszcze że w moim przypadku przykłądam się do tego co robię więc oprócz odżywek to systematyczne treningi dużo wody min 3 litry dziennie dodadtkowo witaminy i tym podobne no i wyciskałem ile się da z odpowiedniego żywienia, wysiłek się opłacił

 7. Ja właśnie zamówiłem moje opakowanie probolan 50, może któs napisze jakieś wskazówki jak brać czy jakoś zmienił to co pisze producent o przyjmowaniu probolanu 50, i zastosował jakiś własny system łykania odżywki na mase z dobrymi efektami ? Nie chce przesadzić ale zależy mi na jak najlepszych efektach i dużych miesniach, jednak wiem z włąsnego doświadczenia że wiecej nie zawsze znaczy lepiej

 8. Trenuje na siłce 6 razy w tygodniu, godzina treningu plus pół godziny kardion i wyglądam jak byk !!!Nie potrzebuje żadnych odżywek na masę czy też na siłe czuję się jak młody bóg i tak też wyglądam bez żadnego probolanu 50 czy też innych odżywek białkowych czy też sterydów – natura rządzi !!!!

 9. No to Pakeros tobie to tylko pogratulować, z drugiej strony nie wiem czy się chwalisz czy żalisz ? :))) Zauważ że nie każdy ma może takie tendencje do wzrostu do mięsni wszystko zależy od budowy ciała i indywiualnych aspektów. Są tacy że wystarczy że ćwiczą i sami rosną w oczach nie potrzebują żadnych odżywek na masę czy rzeźbe i do tego jeszcze jedzą co chcą nie trzymają się zadnej diety i i tak wygladają świetnie. Większość jednak potrzebuję jakiś wspomagaczy coś co pomoże im osiągnąć super efekty w krótkim czasie i nie mówie tu o sterydach tylko coś legalnego i tu przychodzą właśnie z pomocą odżywki na masę takie jak probolan 50.

 10. Oprócz probolanu50 na rynku jest też dobra odżywka na masę i siłę naywa się somatodrol,i ja właśnie zamówiłem tą odżywkę z tego co pamiętam to promuje ją jeden z bardziej znanych polskich kulturystów ale imienia nie pamiętam

 11. Gdzie znajdę jakieś kody zniżkowe czy też rabaty żeby kupić probolan 50 tanio ??

 12. Kiedyś szukałem zniżek i rabatów na probolan ale jedyne co to chyba zniżki jak kupisz odżywkę na masę w większym pakiecie, zamiast jednego opakowania kup 3 i wychodzi owiele taniej przeliczając na opakowania

 13. W moim wypadku pierwsze efekty zauważyłem po jakiś 2 tygodniach ćwiczen plus dieta, plus probolan 50, zaczynam odczuwać siłę ze więcej mogę systematycznie zwiększam ciężary no i rosne i rosnę, i nie długo przerosnę, …. 😉

 14. Ja mam rozpisany plan treningowy na 4 dni w tygodniu, na osiem tygodni potem zmiana planu trenigowego na inny, narazie podstawowe łączenia treningowe czyli na przykład jednego dnia trenuje klatka triceps, drugiego plecy biceps i tak dalej potem zmienie na trening miesni antygonistycznych czyli przeciwstawnych czyli na jednym treningu bede robił klatke i plecy albo biceps i triceps, fajnie bo nie trzeba długo odpoczywać pierw robisz biceps odpowiedzialny za zgięcie i poskonczeniu mozna przejsc odrazu na cwiczenie na triceps odpowiedzialny za prostowanie 😉

  Co do odżywek to biorę właśnie probolan 50 i mieszam to z innna odzywką KTP Creatine, do tego dorzucam jeszcze sobie białeczko. Oczywiście nie wszystko na raz jest to ładnie rozpisane na rano i wieczór

 15. Widzę ze masz wszystko zaplanowane jeśli chodzi o trening i odżywki, jeszcze przydałby się ogólny plan odżywiania, co tam takiego jesz i w jakich ilościach jaki podział masz na białka i węgowodany ? W kazdym badź razie życzę sukcesów

 16. Hej pytanie do chłopaków, szukam prezentu dla mojego chłopaka, od kilku miesięcy chodzi na siłownie i jet tym zafascynowany, cały czas mowi że chce wspomóc swoje działąnia i kupić jakieś skuteczne odżywki na mase i rzeżbe. Czy kupie mu somatodrol to bedzie udany prezent a przede wszystkim czy skuteczny i bedzie zadowolony że wybrałam to a nie coś innego. Proszę o pomoc bo jest tego tyle a wogole się nie znam

 17. Po prostu super nie wiem jak dziękować autorowi dzięki niemu udało mi się podejście treściwie do własnego organizmu.

 18. Zakupione, zapas na 6 miesięcy, teraz tylko trening i do wakacji mam nadzieje że bede wyglądał odpowiednio na majtkowe plażowanie nad morzem 😉

 19. Probolan 50 dał mi dobre efekty, jako wskazówkę doradziłbym dorzucić jakieś białko jako wsparcie u budowanie większej masymięśniowej

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *