Procerin Czy działa?Efekty Skuteczność I Cena Gdzie Kupić Najtaniej

Procerin

Wypadanie włosów jest procesem jak najbardziej naturalnym, pod warunkiem jednak, że nie tracimy dziennie więcej niż 100 włosów. W miejscu utraconego włosa wyrasta nowy, a przynajmniej tak powinno być. U osób z tendencją do łysienia ta naturalna wymiana włosów jest zaburzona.

[wp-compear id=”7792″]

Skóra głowy jest coraz słabiej owłosiona, włosy zaczynają masowo wypadać, a nowe nie chcą się pojawić. Czy da się z tym walczyć? Tak. Wystarczy sięgnąć po Procerin, który opracowano właśnie z myślą o osobach z takimi problemami, lub jeden z innych opisanych na nasze stronie produktów takich jak vivicomb czy tez już bardzo popularna maska princess hair.

A najlepiej dla osiągnięcia maxymalnych efektów połączyć przynajmniej dwie metody najlepiej jedną zewnętrzną grzebień laserowy czy też szampon  plus dodatkowe działanie od środka  poprzez tabletki na wzrost włosów.

 

 

Jak działa procerin?

Procerin, w odróżnieniu od wielu preparatów, nie maskuje skutków łysienia. Produkt na łysienie walczy z przyczynami wypadania włosów, dlatego jest znacznie skuteczniejszy. Jego formuła opiera się na naturalnych składnikach, które blokują DHT. To właśnie przez DHT mieszki włosowe ulegają zniszczeniu i nie mogą dalej produkować nowych włosów. Tajemnicze DHT to inaczej dihydrotestosteron.

Zasady działania preparatu na łysienieprocerin cena, ile kosztuje procerin

Powstaje on w wyniku przekształcenia testosteronu i już jako DHT łączy się z androgennymi receptorami znajdującymi się w skórze głowy. Efektem tych procesów jest niszczenie mieszków włosowych, zwłaszcza na skroniach i przy czole. Dlatego właśnie najczęstszym typem łysienia jest łysienie androgenowe, czyli tzw. zakola. Procerin jest bardzo skuteczny w cofaniu skutków działania DHT. Preparat zapobiega przemianie testosteronu w DHT, co chroni kolejne mieszki przez uszkodzeniem i pomaga odbudować się już zniszczonym cebulkom.

 

Kapsułki i pianka Procerin

 

Procerin efekty i działanieProdukt dostępny jest w formie kapsułek oraz jako pianka do włosów. Kapsułki Procerin zawierają aktywne składniki blokujące wydzielanie DHT. Działają na mieszki włosowe od środka, chroniąc je przed atakiem szkodliwych związków. Kapsułki wzmacniają nowo powstałe włosy, tak by miały one siły do dalszego wzrostu i nie wypadały zbyt szybko.

Z kolei pianka  stosowana jest zewnętrznie, bezpośrednio na włosy. Jej zadaniem jest wzmocnienie efektów działania kapsułek poprzez odżywienie włosów i zregenerowanie komórek skóry głowy. Dodatkowo pianka Procerin zawiera substancje zapobiegające wiązaniu się DHT z mieszkami włosowymi.

 

Jaki jest skład tabletek wspomagających porost włosów  Procerin?

 

W kapsułkach Procerin znajdziemy:

  • wyciąg z jagody Saw Palmetto, który jest aktywnym blokerem szkodliwego DHT
  • a także brazylijski korzeń Muira Puma (działający też jak afrodyzjak)
  • wyciąg z pokrzywy hamujący rozwój DHT
  • liście Uwa Ursi o działaniu oczyszczającym i regenerującym.
  • Dodatkiem do tych składników jest witamina B6 oraz siarczan cynku.

Wszystkie składniki kapsułek są dobrane w idealnych proporcjach, tak by maksymalnie wspierać osłabione meszki włosowe. Ekstrakt z Saw Palemtto znajdziemy także w aktywnej piance Procerin XT, oprócz tego w składzie jest jeszcze kwas oleinowy, wyciąg z winogron, Pygeum Bark, wyciąg z pokrzywy, kwas azelainowy, kwas linolowy i alfa-linolowy. Formuła Procerinu jest unikalna i objęta patentem, nie znajdziemy jej więc w tańszych podróbkach.

 Zobacz także: Follixin najskuteczniejsze tabletki na porost włosów

Jak stosować piankę i kapsułki do włosów?

 

Dla wzmocnienia włosów wystarczy stosować same kapsułki, ale najlepsze jest łączenie tabletek z aktywną pianką Procerin. Oba te produkty stymulują wzrost nowych włosów i zapobiegają nadmiernemu ich wypadaniu. Tabletki  należy przyjmować dwa razy dziennie, zawsze po posiłku.

Rano po śniadaniu zażywa się jedną tabletkę, wieczorem po kolacji dwie. Kuracja, by przyniosła pożądany efekt, powinna trwać co najmniej dwa miesiące, ale pierwsze rezultaty są dostrzegalne już po 30 dniach. Pianka również jest do codziennego użytku, rano i wieczorem. Jedną porcję pianki nakłada się na głowę i wmasowuje w skórę przez około pół minuty. Optymalny czas kuracji Procerinem to trzy miesiące.

 

Działanie procerinu – Jak efekty zyskach dzięki Procerin?

 

Główne zalety Procerinu to przechwytywanie enzymu 5AR, dzięki czemu nie dochodzi do produkcji Procerin_gdzie kupićDHT. Preparat blokuje receptory androgenne i nie dopuszcza do połączenia DHT z mieszkami włosowymi.  Aktywuje mieszki włosowe, z których nie wyrastają włosy i sprawia, że wyrastające na nowo włosy są grubsze i mocniejsze. Skuteczność preparatu została potwierdzona naukowo.

 

Po jakim czasie widać efekty działania Procerinu?

 

Włosy rosną powoli, w tempie 1,3 centymetra na miesiąc, więc na pierwsze zmiany trzeba poczekać około miesiąca. Bardzo wyraźna poprawa jest widoczna po około trzech miesiącach – włosy są gęstsze i wypadają tylko w dopuszczalnych ilościach (max 100 włosów dziennie). Jeśli zależy nam na bardzo szybkim efekcie, warto połączyć kurację kapsułkami ze stosowaniem Aktywnej Pianki Procerin XT.

 

Czy Preparat jest bezpieczny dla zdrowia?

 

Ponieważ w składzie Procerinu zastosowano wyłącznie naturalne składniki, zatem nie ma mowy o ich negatywnym oddziaływaniu na zdrowie. W przeciwieństwie do silnych leków na łysienie, Procerin nie redukuje poziomu testosteronu, a jedynie nie dopuszcza do jego przemiany w DHT.

Dlatego Procerin nie zmniejsza libido i nie powoduje żadnych problemów z erekcją. Kapsułki i piankę Procerin mogą stosować wszyscy mężczyźni, w każdym wieku, nie ma też znaczenia stadium utraty włosów. Jedynym efektem ubocznym mogą być dolegliwości żołądkowe, wynikają one jednak zazwyczaj z nieprawidłowego stosowania preparatu. Przy delikatnej skórze głowy zalecane jest ograniczenie stosowania pianki Procerin do jednej dawki dziennie.

 

Gdzie kupić Procerin?

Niestety procerin jest dostępny tylko online i z tym tęz bywa różnie, możesz poszukać na ceneo, a już na pewno znajdziesz go na amazonie bo tam sprawdzałem, jednak amazon nie jest jeszcze tak zintegrowany z polskimi użytkownikami, a szkoda bo rynek jest duży.

Dobrą alternatywą  jest lek Profolan, co ciekawe posiada podobne składniki a jego działanie tak jak  profolanu opiera się na blokowaniu DHT

 

Kliknij tutaj i sprawdź najlepszą cenę procerinu

Author: Przemek

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *