Ravestin ↦ Obniż Poziom Cholesterolu ↦ Opinie, Skład, Przeciwskazania

Ravestin  

miażdżycaChoroba miażdżycowa zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych. Narażonych na nią jest coraz więcej osób, a wynika to ze współczesnego stylu życia, w którym dominuje niezdrowa dieta, dużo stresu i szkodliwe nałogi.

Z miażdżycą problem zaczynają mieć nawet bardzo młode osoby, co kiedyś praktycznie się nie zdarzało. Dlatego właśnie profilaktyka chorób układu krążenia ma tak wielkie znaczenie.

 

Jak pod tym względem spisuje się Ravestin, preparat mając obniżyć poziom złego cholesterolu?

Oficjalny Dystrybutor: www.ravestin.pl

 

Cholesterol nie jest z definicji zły. Jego obecność w organizmie jest jak najbardziej uzasadniona, problem zaczyna się wtedy, gdy zbyt wysokie jest stężenie frakcji LDL, nazywanej właśnie ‘złym cholesterolem’. Czy można o właściwy poziom LDL zadbać samodzielnie? Oczywiście. Do tego wystarczy zdrowia dieta, aktywność fizyczna oraz odpowiednio dobrany suplement.

Ravestin – co to jest?

Ravestin ma obniżać cholesterol i udrażniać naczynia krwionośne. Ma naturalny skład o potwierdzonym badaniami działaniu i często polecany jest przez lekarzy kardiologów.

„Z cholesterolem zawsze należy walczyć, ale muszą to być metody naturalne i bezpieczne dla zdrowia. Ravestin spełnia te warunki, uderza dokładnie w źródło problemu i nie powoduje żadnych negatywnych konsekwencji dla organizmu.”

Mirosław Okrzyński, specjalista kardiolog

Czy Ravestin jest bezpieczny dla zdrowia?

Składniki, jakie można znaleźć w tabletkach Ravestin, są bardzo dobrze znane już od dawna, a ich działanie zostało potwierdzone badaniami. Sukces Ravestinu opiera się na tym, że każda substancja aktywna został dobrana w optymalnej dawce, a składniki wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Oto one:

 1. L-arginina – aminokwas endogenny. Wytwarza tlenek azotu, dzięki czemu układ krążenia funkcjonuje sprawniej. Rozszerza naczynia krwionośne i zapobiega osadzaniu się blaszek miażdżycowych.
 2. Ekstrakt z granatu – bogate źródło antyoksydantów, które redukując stres oksydacyjny, zwiększają drożność naczyń krwionośnych i obniżają ciśnienie krwi. Regularne spożywanie granatów pomaga obniżyć stężenie złego cholesterolu.
 3. L-lizyna – aminokwas, który jest bardzo ważny dla układu krążenia. Organizm nie jest w stanie sam go wytworzyć, dlatego musi być dostarczany w pożywieniu i suplementach. Składnik, który wzmacnia ścianki tętnic, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy i bierze udział w transporcie tłuszczy.
 4.  Pełen skład preparatu dostępny na oficialnej stronie dystrybutora – ZOBACZ TUTAJ

Ravestin – jak działa?

Skuteczność Ravestinu wynika z tego, że jest to suplement, który działa na trzech poziomach:

 1. Hamuje rozwój blaszki miażdżycowej. Składniki Ravestinu blokują osadzanie się w naczyniach krwionośnych RAVESTINzłogów cholesterolowych, z których później tworzą się blaszki miażdżycowe. Tętnice są udrożnione, przepływ krwi przebiega bez zakłóceń i nie dochodzi do groźnych powikłań jak zatkanie naczynia.
 2. Poprawia stan naczyń krwionośnych. Dzięki suplementacji żyły i tętnice mają mocniejsze ścianki, a ich światło rozszerza się, usprawniając transport krwi.
 3. Zmniejsza się poziom cholesterolu LDL. Cholesterol składa się z dwóch frakcji. Ta dobra to HDL i jej poziom powinien być wysoki. Inaczej jest z frakcją LDL, która jest szkodliwa dla zdrowia, jeśli przekroczy zalecaną normę. Ravestin reguluje poziom obu frakcji, tak że rośnie stężenie HDL i jednocześnie spada stężenie LDL. Dodatkowo Ravestin redukuje stężenie trójglicerydów, które są równie niebezpieczne dla układu krążenia co LDL.

Ravestin – dla kogo?

Po Ravestin sięgać mogą i kobiety, i mężczyźni. To preparat dla każdej dorosłej osoby, która ma problemy z podwyższonym cholesterolem i trójglicerydami. Suplement wolno też przyjmować profilaktycznie, aby zapobiec problemom z układem krążenia i miażdżycą. Jest to produkt naturalny, nie powinien więc wywoływać żadnych dolegliwości, niemniej osoby ciężko chore oraz biorące leki przepisane przez lekarza powinny dodatkową suplementację skonsultować z lekarzem.

Ravestin – jakie są opinie o produkcie?

Lekarze specjaliści rekomendują ten suplement jako bezpieczny i sprawdzony środek do walki z miażdżycą. Specjaliści podkreślają przy tym, że suplement działa bardzo szybko, ale nieinwazyjnie, dlatego jest godny polecenia wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie.

Pozytywne opinie wygłaszają także sami klienci:

„Zbyt wysoki cholesterol mam już od wielu lat, ale prawdę mówiąc, niewiele z tym robiłem. Tłumaczyłem to sobie wiekiem, poza tym wysoki cholesterol nie dawał żadnych niepokojących objawów. Ale do czasu… W pewnym momencie zaczęły mi dokuczać uporczywe bóle w mostku, pojawiły się też obrzęki i bolesność nóg. To mnie trochę wystraszyło i poszedłem do lekarza. Zalecił mi Ravestin, suplement bez recepty. Od razu zacząłem go brać i nim minął miesiąc, zauważyłem wyraźną poprawę. Teraz dbam o siebie i już wiem, że zawyżony cholesterol to nie błahostka.” Marek, 54 lata

 

„Byłam przekonana, że miażdżyca to choroba ludzi starych. Jakież więc było moje zdziwienie, gdy odbierając wyniki usłyszałam, że jak na swój wiek mam niebezpiecznie wysoki cholesterol i koniecznie muszę coś zrobić. Zmodyfikowałam nieco swoją dietę i dodałam do menu suplement Ravestin, jak mi poleciła lekarka. Po miesiącu znowu zbadałam cholesterol i wyszło, że spadł z 180 mg/dl na 130 mg/dl.”

Magda, 37 lat

Jak stosować Ravestin?

Suplementacja nie nastręcza żadnych kłopotów. Codziennie bierze się po prostu jedną pastylkę i to wystarczy, by zły cholesterol spadł nawet o 87 procent.

Poprawa powinna być odczuwalna już po kilku dniach suplementacji, jednak rekomendowany okres kuracji to minimum jeden miesiąc. Przy poważniejszym stanie zdrowia suplement warto brać dłużej, przez trzy miesiące.

Dłuższa kuracja polecana jest przede wszystkim wtedy, gdy pojawiają się takie objawy jak:

 •  puchnięcie nóg
 • ból w okolicach mostka
 • częste poczucie zmęczenia
 • spadek nastroju

Ravestin daje pożądane efekty dzięki regularnemu stosowaniu, dlatego należy pilnować przyjmowania zalecanych dawek każdego dnia.

Czy Ravestin wywołuje skutki uboczne?

Ravestin to suplement dopuszczony do legalnej sprzedaży, co oznacza, że przeszedł wszystkie niezbędne testy jakości i skuteczności. Naturalny skład to gwarancja, że suplement nie będzie reagował z innymi substancjami aktywnymi, można go więc łączyć z innymi preparatami bez recepty.

Osoby stosujące Ravestin nie zgłaszają niepożądanych dolegliwości, wręcz przeciwnie – systematyczna suplementacja pozwoliła obniżyć poziom LDL i wyraźnie poprawić wyniki.

 

Ravestin – gdzie można kupić?

Oryginalny suplement Ravestin dostępny jest jedynie na stronie internetowej producenta. To najpewniejszy i najwygodniejszy sposób na zakupienie suplementu. Ravestin można zamówić bez recepty.

Nie poleca się kupowanie tabletek Ravestin w innych miejscach, ponieważ jest ryzyko, że to produkty przeterminowane albo podrobione. Jedynie oryginalny Ravestin daje oczekiwane efekty i pomaga zadbać o zdrowie.

Zamówienie realizowane jest od razu. Na przesyłkę czeka się zaledwie kilka dni i od razu po otrzymaniu produktu można rozpocząć suplementację.

Aktualna Limitowana Oferta Na Ravestin

Ile kosztuje Ravestin?

W cenie promocyjnej jedno opakowanie Ravestinu można nabyć już za 137 złotych. Każda osoba, która po raz pierwszy zamawia Ravestin, otrzymuje także darmową wysyłkę pod wskazany adres.

Czy warto brać Ravestin? Opinia redakcji

Zmiany miażdżycowe są groźne dla zdrowia, bez względu na wiek i płeć. Nigdy nie powinno się ich lekceważyć i najlepiej, gdy zawczasu zadba się o to, by poziom złego cholesterolu pozostał w granicach normy. Jak pokazują opinie lekarzy specjalistów oraz użytkowników, Ravestin jest wart swojej ceny i rzeczywiście przynosi poprawę. To dobry produkt dla osób, które chcą zadbać o kondycję naczyń krwionośnych i prawidłowe wyniki.

 

Author: Przemek

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!