Revitoxin Opinie O Preparacie – Jak działa, poznaj skład i gdzie kupić tabletki na pasożyty

Revitoxin

Obok szczepień, odrobaczanie to najważniejszy zabieg, jakiemu należy poddać swojego domowego psa. Jest to działanie mające na celu ochronę przed pasożytami, które potrafią mocno zaszkodzić zdrowiu. Standardowo robi się je dwa razy do roku.

Tyle psy, a co z ludźmi?

Najczęsciej wybierany produkt na pasożyty  – Kliknij tutaj

 

Zazwyczaj rzadko myślimy o pasożytach, zwłaszcza w przypadku osób dorosłych, tymczasem według specjalistów, w organizmie ludzkim może wegetować nawet 300 różnych gatunków tych stworzeń!

Narażeni są na nie oczywiście właściciele czworonogów, ale nie tylko. Pasożyty są praktycznie wszędzie, w wodzie, w jedzeniu, w powietrzu. Na wiele z nich jesteśmy uodpornieni, ale wcale nie tak rzadko dolegliwości, jakie nas dotykają, wywoływane są właśnie przez pasożyty.

Zazwyczaj są to takie objawy jak:

 •  ból głowy
 • mdłości
 • bezsenność
 • spadek energii
 • wymioty
 • wypadanie włosów

 

Większość osób w takich przypadkach najczęściej szuka przyczyn w sezonowym przeziębieniu albo po prostu przemęczeniu, mało kto bierze je na poważnie, to w końcu ‘tylko ból głowy’. Niektórzy wprawdzie decydują się na badania, które mają wyjaśnić przyczyny dolegliwości, problem w tym, że jedynie 25 procent testów jest w stanie wykryć obecność pasożytów w ludzkim ciele

. Dlatego właśnie warto zadbać o profilaktykę i stosować preparaty takie jak germitox , dzięki którym organizm zostanie oczyszczony z pasożytów i toksyn. Do nich zalicza się Revitoxin.

Co to jest Revitoxin?

Rewitoxin jest naturalnym suplementem diety dostępnym jako tabletki. Należy je stosować codziennie, tak by odrobaczyć organizm i usunąć zalegające toksyny.

Skład Rewitoxinu

O to jak wygląda:revitoxin

 1. ekstrakt z czystka
 2. babka jajowata
 3. babka płesznik
 4. ekstrakt z rzepika pospolitego

 

Co prawda nie jestem lekarzem czy farmaceutą, ale interesuje się ziołolecznictwem i całkiem nieźle się na nim znam. Dlatego skład Revitoxinu niezbyt do mnie przemawia – to dobra mieszanka na problemy z układem pokarmowym, ale niekoniecznie do zwalczania pasożytów.

Oczywiście, te pasożyty, które zalegają w jelitach, mogą zostać usunięte z kałem dzięki lepszej przemianie materii, ale co z drobnoustrojami, które zaatakowały krew czy narządy wewnętrzne? Na nie już nie zadziała produkt regulujący zaparcia.

Czy Rewitoxin działa?

Moja opinia nie jest zresztą odosobniona. Czytając w internecie opinie na temat tabletek Revitoxin natknęłam się na wiele niepochlebnych recenzji, by przytoczyć tylko kilka z nich:

„Zwykłe zioła warte grosze, sprzedawane kilkunastokrotnie drożej, i do tego jeszcze w ogóle nie działają. Zdzierstwo.”

„Revitoxin nie pomaga, ten skład to jakaś kpina, zużyłem całe opakowanie i zero efektów.”

„Rewitoxin to oszustwo i naciąganie ludzi, nie ma szans żeby preparat o takim składzie wytruł pasożyty, równie dobrze można nic nie robić i efekt będzie ten sam.”

Najczęściej kupowaneOcena RedakcjiCena

GERMITOX

5 Star Rating

Sprawdź cenę

SPIRULIN PLUS

4.7 Star Rating

Sprawdź Cenę

DETOXIC

4.7 Star Rating

Sprawdź Cenę

Innymi słowy, zamiast stosować tabletki kosztujące ponad sto złotych, lepszym rozwiązaniem jest kupienie zwykłych ziół i samodzielne przygotowanie z nich naparu. Wiem jednak, że same zioła – choć w wielu przypadkach bardzo skuteczne – na odrobaczanie raczej nie pomogą.

Są po prostu zbyt słabe, dlatego do usuwania pasożytów dobrze jest stosować preparaty o mocniejszym działaniu, które posiadają substancje oczyszczające w większym stężeniu. Tak jest z tabletkami germitox .

Co zamiast Rewitoxin ?

Germitox  to tabletki, które polecam każdemu. Jest to preparat przygotowany konkretnie do walki z pasożytami, ibardzo wzmacnia organizm i usuwa skutki działania robaków. Inaczej niż Revitoxin, w tabletkach germitox są składniki o silniejszym działaniu detoksykacyjnym, przede wszystkim chlorella, alga znana z wysokiej zawartości chlorofilu, doskonale radząca sobie z usuwaniem metali ciężkich z organizmu.

 

Tabletki detoxic  można przyjmować przez cały rok, świetnie więc spisują się w roli preparatu profilaktycznego, który uchroni organizm przed pojawieniem się w nim pasożytów. Suplementację można zacząć w dowolnym momencie.

Zamów germitox z 50 % zniżką tylko u producenta

 

Author: Przemek

Share This Post On

1 Comment

 1. W dzisiejszych czasach walka z pasożytami to podstawa, wszystkie te produkty które spożywamy nawet owoce i warzywa które pryskane i chodowane są na chemi sprawia że o pasożyty i infekcje róznego rodzaju nie problem.Wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z ilości róznych pasożytów jakie noszą w swoim organizmie. Warto rozpowszechniać tą wiedzę jak i środki które skutecznie wspomagają ten cały proces. Takie moje 3 grosze jeśli chodzi o ten temat 😉

   

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!