Snoreblock skuteczny sposób na chrapanie

Chrapanie kojarzy się z poważnym dyskomfortem. Nawet jeśli chrapiący sam siebie nie słyszy, to słyszą go inni domownicy, którym ta głośna przeszkoda zwyczajnie utrudnia wypoczynek. I trudno się wtedy pocieszać, że z problemem tym borykają się tysiące ludzi na całym świecie. Dość powiedzieć, że chrapiąca osoba wytwarza hałas, który może sięgać aż 70 decybeli. To tak, jak gdyby w naszej sypialni wjechał głośny samochód i przez całą noc nie wyłączał silnika.

snoreblock opinie

Trudno w takich warunkach myśleć o wypoczynku, nic dziwnego zatem, że chrapanie może się przyczynić do kryzysu w związku. Chrapanie rzadko kiedy znika samo z siebie, wręcz przeciwnie, z wiekiem dolegliwość ta zazwyczaj się nasila. Jednak mimo tych uciążliwości rzadko decydujemy się na fachową pomoc, tylko dalej cierpimy, a wraz z nami reszta rodziny. Zupełnie niepotrzebnie. Na rynku jest bowiem SnoreBlock – środek stworzony do walki z chrapaniem. Środek bardzo skuteczny, który zresztą zapewnia dużo więcej, niż tylko ciszę w nocy.

Chrapanie przyczyny – mechanizm działania

W niektórych przypadkach jest nieszkodliwą przypadłością, ale znacznie częściej pociąga za sobą kłopoty ze zdrowiem. W jaki sposób? Zobaczmy, jak wygląda mechanizm chrapania.

Kiedy śpimy, zwykle oddychamy przez nos. Gdy jednak tą drogą do organizmu dociera za mało tlenu, odruchowo otwieramy usta. Ciało podczas snu jest odprężone, co objawia się tym, że rozluźniają się nasze mięśnie. Również okolice szyi nie są napięte tak jak w ciągu dnia, dodatkowo znajdujemy się w pozycji leżącej, przez co nasz język może uciekać do tyłu, w stronę gardła. Taki rozluźniony język staje się barierą dla wydychanego powietrza, które ocierając się o język zaczyna wydawać głośne dźwięki.

Kobiety chrapią rzadziej, ponieważ ich hormony utrzymują mięśnie w gardle bardziej napięte również w trakcie snu – dlatego u kobiet chrapanie pojawia się najczęściej wraz z menopauzą, gdy zmienia się gospodarka hormonalna. Wspomniana przeszkoda w postaci rozluźnionego języka utrudnia prawidłowy przepływ powietrza, przez co organizm po całej nocy jest mocno niedotleniony.

A brak tlenu niesie za sobą różne konsekwencje: zmęczenie, bóle głowy, kłopoty z koncentracją, spadek nastroju, ogólne osłabienie. W takiej formie trudno nam zacząć dzień i wypełniać obowiązki na sto procent. Niedotlenienie potrafi przerodzić się w jeszcze poważniejsze schorzenia, np. zaburzenia pracy układu krążenia.

Najgroźniejsze jest chrapanie nieregularne, czyli gdy oddech nie jest miarowy. Mówimy wtedy o bezdechu sennym – pomiędzy kolejnymi „chrapnięciami” przestajemy po prostu oddychać, a te przerwy sięgają czasami nawet dziesięciu sekund. Zaburzenia w oddychaniu nierzadko trwają przez całą noc, oczywiście z negatywnym skutkiem dla zdrowia.

Widzimy więc, że chrapanie to nie tylko powód do złości czy śmiechu, to może być po prostu zagrożenie dla zdrowia, a w skrajnych przypadkach nawet dla życia.

 

Zobacz także: Najczęściej polecany suplement na odchudzanie

 

Co to jest SnoreBlock i jak walczy z chrapaniem?

Jeśli chrapiemy prawie każdej nocy, to znak, że nasze drogi oddechowe są zablokowane. Bez interwencji z zewnątrz raczej sobie nie poradzimy, pozostaje tylko kwestia wyboru właściwego środka. SnoreBlock jest preparatem naturalnym, w pełni bezpiecznym i nie powodującym żadnych skutków ubocznych. Do jego produkcji używa się wyłącznie naturalnych składników, w odpowiednio dobranych proporcjach. SnoreBlock wykorzystuje dobroczynne działanie ziół i naturalnych enzymów, dzięki czemu jest skuteczniejszy od innych metod.

Jak działa preparat na chrapanie ?

spsosoby na chrapanieDziałanie  polega na tym, że preparat usuwa z dróg oddechowych zalegające wydzieliny i zwalcza obrzęki zwężające gardło. Pozbawione tych blokad drogi oddechowe wreszcie dostarczają do organizmu odpowiednie dawki tlenu. Oddychamy podczas snu swobodnie, a nieprzyjemne dźwięki stają się przeszłością. SnoreBlock to oczywisty wybór dla wszystkich, którzy mają dość nieprzespanych nocy i ciągłego zmęczenia. SnoreBlock nie zawiera żadnych szkodliwych substancji ani nie grozi powikłaniami jak zabieg chirurgiczny. Ze SnoreBlock zwalczamy chrapanie szybko, skutecznie i bez żadnego bólu.

Kto może przyjmować kapsułki SnoreBlock?

W stosowaniu SnoreBlock nie ma żadnych ograniczeń. To bezpieczny suplement diety, wolny od szkodliwych substancji i trujących związków chemicznych. SnoreBlock nie wywoła u nas żadnych skutków ubocznych, jedyne czego musimy pilnować, to przyjmowania odpowiednich dziennych dawek preparatu. Do produkcji kapsułek używa się naturalnych wyciągów z ziół, w proporcjach zapewniających optymalne rezultaty. SnoreBlock mogą używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Do zakupu preparatu nie jest potrzebna recepta od lekarza, można też w trakcie kuracji stosować inne suplementy. Oczywiście produktu powinny unikać małe dzieci, natomiast w przypadku osób, które ukończyły 18 rok życia, nie ma żadnych przeciwwskazań.

Dlaczego warto stosować SnoreBlock?

Odpowiedź jest prosta – bo SnoreBlock pozytywnie wpływa na jakość naszego życia. Skutki chrapania wykraczają daleko poza hałas w snoreblock cena, gdzie kupićsypialni. Skoro chrapiemy, to znak, że nie oddychamy tak, jak powinniśmy. A kłopotów z oddychaniem w żadnym razie nie wolno nam bagatelizować. Komórki naszego organizmu, jeśli mają dobrze funkcjonować, muszą być odpowiednio nasycone tlenem, najlepiej na poziomie powyżej 95 procent.

Każda niższa wartość nam szkodzi, a u chrapiących osób dochodzi do spadku natlenienia do poziomu zaledwie 70 procent. Efekt? Rano po przebudzeniu jesteśmy dalecy od dobrego samopoczucia, wcale nie czujemy się wyspani, boli nas głowa i na wykonanie prostych czynności potrzebujemy więcej niż zazwyczaj czasu. W ciągu dnia dolegliwości tylko się nasilają, bo coraz bardziej jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Ci, dla których chrapanie jest nieodłącznym towarzyszem życia, skarżą się przede wszystkim na większą drażliwość w ciągu dnia oraz ciągły brak energii.

Poważnym problemem wynikającym z chrapania jest również niższa wydajność w pracy zawodowej, chociażby dlatego, że nie możemy się skoncentrować na swoich obowiązkach. Cierpi też życie prywatne. Prawie co trzecia osoba walcząca z chrapaniem przyznaje, że ta dolegliwość odbija się na życiu towarzyskim, a ponad połowa twierdzi, że przez chrapanie dochodzi do częstych kłótni w związku i poważnych trudności w relacjach z partnerem. Stosując SnoreBlock nie musimy się już martwić tymi kłopotami. Jak pokazują badania, aż 86 procent badanych klientów przyznaje, że dzięki SnoreBlock chrapanie ustało i to w bardzo krótkim czasie.

Snoreblock cena

Jedno opakowanie kapsułek SnoreBlock, warte 139 złotych, wystarcza nam na czterotygodniowy cykl leczenia. W opakowaniu mamy 60 kapsułek, które należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej tabletce. Kupując zestaw optymalny, na trzymiesięczną kurację, oszczędzamy na jednym opakowaniu – trzy pudełka kosztują nie 417 zł, a jedynie 278 złotych. Za zestaw „Maksymalny Efekt” płacimy 417 złotych, co również daje nam ogromne oszczędności, bo kupując sześć oddzielnych opakowań zapłacilibyśmy 834 zł – dostajemy więc w gratisie aż trzy pudełka, co oznacza, że na trzy miesiące kuracji nie wydajemy ani złotówki. SnoreBlock można zamówić poprzez formularz internetowy albo telefonicznie na stroie producenta.

STRONA PRODUCENTA

Author: Przemek

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *