Stimea Intense Opinie Cena – Jak zwiększyć libido

stimea cenaPóki co zostajemy przy temacie libido kobiet, ostatnio napisałem artykuł o produkcie jakim jest femmax , zachcęcam cię do przeczytania tego artykułu szczególnie jeśli masz niskie libido. Przejdźmy teraz do innego leku jakim jest Stimea.

 

Stimea

 

A więc są to tabletki na potencję dla kobiet, niebrzmi to załadnie z tm słowem potencja ale głownym zadaniem tego specyfiku jest zwiększenie doznań u kobiet, pobudzić organizm seksualnie i doświadczyć lepszych orgazmów.

Wyrózniamy tutaj dwa produkty o tej samej nazwie, właściwie trochę się różnią ale to już wyjaśniam szybciutko poniżej:

  • stimea na pierwszy preparat który stosujemy codziennie i wspomagamy organizm w jego funkcjach polepszając także funkcje seksualne
  • stimea intense jest suplementem który ma nam przynieść poniekąd natychmiastowe rezultaty, i stosujemy go 30 min przed stosunkiem

Stimea skład

– 100 mg L-argininy
– 100 mg wyciągu z Avena sativa
– 62,5 mg wyciągu z korzenia żeń-szenia
– 50 mg L-tyrozyny
a tutaj poniżej możesz porównać z tabletką intense oto jej składniki:
– 400 mg L-argininy
– 50 mg wyciągu z kłącza imbiru
– 20 mg kory cynamonowej
– 10 mg kofeiny
– 0,4 mg ekstraktu z pieprzu kajeńskiego

Jak pewnie już zauważyłaś mamy tutaj róznice w składzie, warto sobie jeszcze raz zerknąć i porównać.

Przeczytaj także: Większe piersi naturalnie dzięki perfect bust

Przeciwwskazania do sotosowania stimea intense

Mamy tutaj podstawowe przeciwskazania jak ciąża czy też karmienie piersią, oprócz tego uczulenie na jakiekolwiek skłądniki zawarte w tabletkach, po szczegółowe informacje odsyłam do ulotki dołączonej do każdego opakowania, którą należy przeczytać przed spożyciem leku, Pamiętaj jeśli nie jesteś pewna zawsze najlepiej skontaktować się najpierw z lekarzem.

opinie lekarzy o stimea

Stimea intense gdzie kupić

Pordukt jest ogólnie dostępny, a jego cena waha się w granicach 30 zł za opakowanie  którym mamy 30 tabletek, co przy stosowaniu jednej tabletki dziennie bo taka dawka jest zalecana wychodzi nam że  jedno opakowanie starczy nam na kurację na cały miesiąc.

Stimea cena

Trochę inaczej sprawa ma się do stimea intense, w aptece internetowej widziałem produkt za około 16 zł, w  jednym opakowaniu znajduje się 8 tabletek a producent zaleca zażycie 2 z pół godziny przed stosunkiem.

 

Author: Przemek

Share This Post On

2 komentarze

  1. Spadek libido u kobiet to coraz częściej pojawiające się zaburzenie. Każda kobieta chciałaby wieść szczęśliwe i bogate życie seksualne. Niestety nie zawsze własny organizm jej na to pozwala. Czasem wręcz utrudnia to na tyle skutecznie, że może prowadzić do rozpadu związków. Na szczęście spadek libido można już dość skutecznie zwalczać. Wystarczy tylko zastosować się do kilku prostych rad seksuologów i psychologów. Po pierwsze kobieta odczuwająca spadające libido powinna bardziej o siebie zadbać, znowu stać się atrakcyjna zarówno dla siebie, jak i dla swojego mężczyzny. Najczęściej wystarczy zrzucić kilka zbędnych kilogramów nadwagi, by na nowo dobrze poczuć się we własnej skórze. Co ciekawe wprowadzenie do swojego trybu życia regularnych ćwiczeń, najlepiej na siłowni, nie tylko poprawi wygląd i sylwetkę, ale i wpłynie na lepsze krążenie krwi w organizmie, a co za tym idzie seks będzie znowu sprawiał przyjemność. Pamiętać jednak należy, by organizmu nie przemęczać zbyt bardzo, ponieważ to może powodować całkowicie odwrotny efekt. Drugą ważną zasadą podniesienia libido jest stosowanie zdrowej diety. Najważniejsze jest wzbogacenie jadłospisu o produkty zawierające kwas Omega 3, co ma znaczący wpływ na popęd seksualny. Od czasu do czasu warto także sięgnąć po tabliczkę czekolady, która szybko i skutecznie poprawi nastrój. Dobrze także przyjrzeć się lekom, które się zażywa. Niektóre z nich mogą być bardzo odpowiedzialne za spadek libido. Szczególnie tyczy się to tabletek antykoncepcyjnych, które poza zapobieganiem przed zajściem w nieplanowana ciążę, również skutecznie zniechęcają do uprawiania seksu i jakichkolwiek pieszczot. Warto także pomyśleć o stosowaniu ogólnie dostępnych ziół. Te w rozsądnych dawkach z pewnością nie zaszkodzą, a być może mogą pomóc.

  2. Nasze codzienne samopoczucie oraz nasz humor w ogromnej mierze zależy od danych poziomów hormonów w organizmie. Jeśli poziom poszczególnym hormonów jest dość wysoki, to objawia się to znacznie większą ochotę na zbliżenia seksualne. Libido kobiet uzależnione jest przede wszystkim od żeńskich hormonów, takich jak progesteron czy estrogen. W przypadku kobiet sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż u mężczyzn. W przypadku kobiecego libido sprawa nie jest do końca jasna, ponieważ poziom hormonów może się zmieniać zależnie od zaistniałych sytuacji.
    Libido kobiet w dużej mierze uzależnione jest od tego czy przyjmuje tabletki antykoncepcyjne czy też nie. Tabletki te zawierają spore dawki hormonów, które mogą nieco rozregulowywać prace naszego organizmu. Jeśli więc kobieta ma problemy z ochotą na seks, może to być spowodowane tymi wewnętrznymi zmianami organizmu. Dlatego kluczową sprawą jest to, by tabletki były bardzo dobrze dobrane. Takie indywidualny dobór pozwoli na brak skoków libido i sprawi, że życie seksualne będzie na tym samym poziomie, który panował przed przyjęciem leków. Ginekolog, który dobiera tabletki antykoncepcyjne powinien wykonać szereg badań, które będą w stanie dopasować się do konkretnej pacjentki.
    Libido kobiet zwykle oceniane jest nieco niżej niż mężczyzn. Mówi się nawet o tym, że mężczyźni mają zawsze ochotę na seks, niezależnie od codziennych problemów. Natomiast w przypadku kobiet wszelkie sytuacje, które dotyczą danej pani mogą mieć wpływ na zmniejszenie libido kobiecego. Aby je podwyższyć można stosować różnego rodzaju środki. Mowa tu miedzy innymi o afrodyzjakach czy też feromonach. Dzięki tym produktom ochota na zbliżenia intymne jest znacznie większa. To co może negatywnie wpływać na libido kobiet to również rutyna w sypialni. Należy więc mieć na uwadze to, że kobiety lubią zmiany i chętnie będą stosować nowe pozycje seksualne czy też kochać się w zupełnie niecodziennych miejscach czy okolicznościach.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *