Trioxil Żel, Maść Na Trądzik

Trioxil na trądzik

 

Nieestetyczne wypryski na skórze to zmora wielu nastolatków. Eliminacja trądziku to poważne wyzwanie, często zakończone niepowodzeniem. Stosowane środki zwykle działają tylko powierzchownie, nie usuwając źródła problemu, jakim są stany zapalne. A jeśli uda się nam zwalczyć trądzik za pomocą bardzo silnych preparatów i antybiotyków, to cera staje mocno wysuszona i mamy kolejny kłopot.O wiele lepszym sposobem jest połączenie naturalnych i bezpiecznych tabletek na trądzik i maści.

Warto pamiętać, że trądzik bierze się od wewnątrz. Wypryski na twarzy to efekt zaburzeń pracy gruczołów łojowych i mieszków włosowych. Komórki produkują nadmierne ilości sebum, skóra jest bardziej podatna na zakażenia, a źle dobrane kosmetyki jeszcze bardziej podrażniają mieszki włosowe. Trioxil walczy z czynnikami chorobotwórczymi, stąd jego skuteczność i doskonałe rezultaty. Nieważne, jak długo mamy trądzik i jaki jest jego zasięg. Trioxil w każdym przypadku pomoże naszej skórze i przywróci jej piękny wygląd.

[wp-compear id=”7756″]

 

Czy Trioxil naprawdę jest skuteczny?

 

O działaniu Trioxilu przekonały się już miliony nastolatków. Ich opinie o Trioxilu są więcej niż entuzjastyczne, ale trudno się temu dziwić – trądzik ma ogromny wpływ na życie młodego człowieka i im szybciej uda się uporać z tym problemem, tym lepsze staje się nasze samopoczucie.

Każdy z nas chce ładnie wyglądać i właśnie Trioxil pomaga w osiągnięciu tego celu. Preparat przebadano dermatologicznie i wykazano, że stosowanie Trioxilu nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jedynym efektem jest gładka cera i brak kompleksów na punkcie wyglądu.

 

Jak żel na trądzik działa na skórę?

 

Przy opracowaniu formuły maści na trądzik wykorzystano innowacyjną technologię nanosomów. W żelu na trądzik znajdują się mikroskopijne kapsułki, w których ukryto aktywne składniki regenerujące skórę. Po nałożeniu Trioxilu na twarz, nanosomy uwalniają aktywne składniki, które przez kolejne 12 godzin odżywiają skórę. Dzięki zastosowaniu tej technologii odżywcze substancje docierają nawet do najdalszych zakamarków skóry, a ich działanie jest długotrwałe. To odróżnia Trioxil od innych preparatów, które działają tylko przez krótki czas zaraz po aplikacji i w konsekwencji skóra przez większość czasu pozbawiona jest ochrony.

Składniki zawarte w żelu na pryszcze

 

Do aktywnych składników żelu na trądzik zalicza się

  • ekstrakt z arniki (regulacja wydzielania łoju),
  • olej pszenny i jęczmienny (regeneracja komórek skóry),
  • bisazulene (składnik dogłębnie odżywiający skórę),
  • wyciąg z żeńszenia i oczaru wirgilińskiego (łagodzenie podrażnień skóry).

 

Efekty stosowania preparatu

 

Trioxil odżywia skórę we wszystkich jej warstwach. Preparat niszczy grzyby i bakterie odpowiedzialne za podrażnienia oraz stany zapalne, zwęża pory i zmniejsza ilość wytwarzanego łoju. Dzięki aplikacji Trioxilu łatwiej jest pozbyć się z cery martwych komórek i zastąpić je nowymi. Skóra odżywiona Trioxilem szybciej się regeneruje i odzyskuje równy koloryt, tak iż wszelkie kosmetyki korygujące stają się zbędne. Wypryski zaczynają się goić już po kilku dniach przyjmowania Trioxilu, nie ma też żadnych nowych krostek.

 

Jak często stosować Trioxil?

 

Trioxil aplikuje się raz dziennie, najlepiej wieczorem przed snem. Twarz wystarczy posmarować cienką warstwą, bo składniki są tak aktywne, że nawet przy małej dawce skóra odczuje ich dobroczynny wpływ. Środka nie stosuje się tylko miejscowo, na widoczne krostki, ale należy go rozprowadzić po całej twarzy. Kuracja Trioxilem nie wyklucza możliwości opalania się, można też łączyć Trioxil z innymi preparatami na trądzik. Jedynym przeciwwskazaniem jest ciąża oraz karmienie piersią.

 

Ochrona skóry z Trioxilem

 

Działania Trioxilu nie osłabią inne preparaty na cerę, chociaż stosowanie dodatkowych środków nie jest potrzebne ze względu na wysoką skuteczność Trioxilu. W trakcie kuracji należy się wystrzegać samodzielnego wyciskania krost i stosowania środków mocno wysuszających cerę. Najgorsze dla skóry trądzikowej są preparaty na bazie alkoholu, który działa drażniąco. Do dezynfekcji skóry wystarczy sam Trioxil, o silnych właściwościach antybakteryjnych.

Trioxil cena

Jeden żel przeciw trądzikowi Trioxil kosztuje 135 złotych. Za zestaw trzech opakowań płacimy 10 procent mniej – 364 zł. Komplet sześciu tubek można zamówić za 648 złotych, co daje 20 procent oszczędności.

 

Gdzie zamówić Trioxil?

 

Zamówienia na Trioxil przyjmowane są na stronie internetowej producenta, jest to sam producent co tabletek na pryszcze nonacne. W formularzu podaje się imię, nazwisko, numer telefonu i dokładny adres, pod który ma zostać dostarczona przesyłka. Za Trioxil płacimy kartą kredytową, przelewem bankowym albo przy odbiorze

Author: Przemek

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *