▷VIVICOMB Opinie, Działanie,Cena Skargi ZOBACZ DLACZEGO !!!

Grzebień laserowy ViviComb

Czy można odzyskać utracone włosy i na powrót cieszyć się bujną fryzurą? Wiele osób jest przekonanych, że łysienie jest procesem nieodwracalnym, tymczasem współczesna technologia i medycyna potrafią sobie poradzić nawet z tak poważnym problemem. Oto ViviComb, genialne urządzenie na wzmożony porost włosów.

Najczęściej kupowaneOcena KupującychCena

Profolan

5 Star Rating

Promocyjna cena

Follixin

4.7 Star Rating

Promocyjna cena

Vivicomb

4.2 Star Rating

Promocyjna cena

Procerin

3.6 Star RatingPromocyjna cena

 

Co to jest ViviComb?

 

ViviComb opinie, komentarzeViviComb to nowoczesny grzebień laserowy. Jego działanie opiera się na technologii LLLT, czyli niskoenergetycznej wiązki laserowej,  dostarcza do skóry głowy fotony światła, które stymulują komórki do produkcji włosów.

Tego typu laser jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia, można więc z grzebienia korzystać kilka razy w tygodniu bez najmniejszych obaw. Terapia tym urządzeniem poprawia kondycję włosów zwiększając ich grubość i ilość.

Są jednak skargi na jego temat a wszystko to za sprawą ceny  bo jednak trzeba przyznać że urządzenie do najtańszych nie należy !!! Lecz czego się nie robi dla urody,ludzie wydają tysiące więcej na operacje i przeszczepy, ten sposób jest o wiele tańszy i co ważniejsze bezpieczniejszy bez ingerencji skalpela.

 

Dlaczego warto korzystać właśnie z tego urządzenia?

Nie jest żadną tajemnicą, że swoje włosy traktujemy jako jeden z największych atutów wyglądu zewnętrznego. Wypadanie włosów obniża naszą samoocenę i wywołuje kompleksy, nie mamy ochoty wychodzić z domu i zawierać nowych znajomości. Zamartwianie się rosnącą łysiną niczego nie zmieni, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i zainwestować w rewolucyjne urządzenie, przywracające nam wiarę w siebie. ViviComb naprawdę walczy z problemem łysienia, co potwierdzają opinie setek użytkowników laserowego grzebienia.

Efekty stosowania ViviComb

 

Skuteczność grzebienia laserowego opiera się na walce z przyczynami łysienia.

 • Grzebień laserowy wzmacnia skórę głowy, dzięki czemu mieszki włosowe mogą się bez przeszkód rozwijać.ViviComb efekty zdjęcia
 • Poprawia się kondycja osłabionych cebulek włosowych, które na nowo zaczynają produkować mocne, zdrowe włosy odporne na wypadanie.
 • Rewolucyjnym przełomem jest zastosowanie w ViviComb technologii niskoenergetycznego lasera. Grzebień skupia wiązki światła w swoich ząbkach, te zaś tak rozdzielają włosy, by laser dotarł bezpośrednio do skóry głowy i naświetlał komórki.
 • System ząbków w  zapobiega blokowaniu się wiązki światła i cała produkowana energia dociera w głąb skóry. Inne, imitujące Vivi Comb grzebienie takiego mechanizmu nie posiadają, przez co spora część światła jest zatrzymywana na kosmykach włosów, a to znacząco osłabia skuteczność produktu. Tylko z tym produktem możemy liczyć na pełną efektywność i szybkie rezultaty.

 

 

 

 

Przeczytaj także: Follixin opinie i cena

 

Jak działa grzebień laserowy na porost włosów ?

Twórcy ViviComb dokładnie przeanalizowali cykl życia włosa. Na tej podstawie stworzono grzebień wykorzystujący naturalne procesy. Wywołuje indukcję anagenu, czyli fazy aktywnego wzrostu włosa. W tym momencie w mieszku tworzy się zalążek włosa i zaczyna kiełkować. U osób zdrowych, w fazie anagenu znajduje się około 80 procent włosów.

Przy problemach z łysieniem konieczne jest wprowadzenie włosa w tę fazę i właśnie tym zajmuje się laserowy grzebień. Faza aktywnego wzrostu powoduje wzrost włosa o około 1,3 cm na miesiąc, ważne jest przy tym, by nic tego procesu nie zakłócało. Laserowe wiązki urządzenia dostarczają włosom potrzebnej energii i dzięki temu normalnie się one rozwijają.

Kolejna jest faza spoczynku – telogen. W tym momencie włosy przestają rosnąć i mogą zacząć wypadać. U niektórych osób telogen następuje zbyt szybko i włosy stają się meszkowe, słabsze i coraz cieńsze.Ten proces miniaturyzacji włosów da się odwrócić. Stosując opisany produkt mamy też większe szanse na szybki odrost nowych włosów.

 

Jak używać vivicomb ?

Laserowym grzebieniem czeszemy włosy jak normalną szczotką, tyle że efekty są diametralnie inne. Przy każdym ruchu grzebieniem uruchamia się wiązka lasera stymulująca mieszki włosowe do aktywności. Zabieg z użyciem ViviComb powinien trwać nie krócej niż osiem minut, czesanie powtarzamy trzy, cztery razy w tygodniu.

Zadowalające rezultaty pojawią się już po dwóch miesiącach terapii, trzymiesięczna kuracja powinna wystarczyć do tego, by odzyskać dawną fryzurę. Czy jednak tak częsty kontakt z laserem nie oddziałuje negatywnie na nasze zdrowie? Bez obaw, badania laboratoryjne potwierdziły, że ViviComb jest całkowicie bezpieczny dla skóry pacjenta i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

 

Vivicomb opinie

Pozytywną ocenę wystawiło ViviComb aż 93 procent użytkowników! Niemal wszystkie osoby mające styczność z tym urządzeniem uznały, że ViviComb faktycznie spełnia obietnice producenta. Już po ośmiu tygodniach użytkowania ViviComb udawało się zahamować proces łysienia, a puste miejsca na nowo pokryły się włosami.

Zauważono też ogólną poprawę kondycji skóry głowy. Opinie klientów zostały także potwierdzone w badaniach klinicznych.

vivicomb przed i po

 

grzebień laserowy działanie

 

Technologia laserowa w ViviComb

Wykorzystanie lasera w leczeniu łysienia nie jest nowością, jednak do tej pory z technologii tej korzystały wyłącznie specjalistyczne kliniki i salony odnowy. Dzisiaj z dobrodziejstw lasera można korzystać w domowym zaciszu, bez kłopotliwych wizyt u specjalisty i kosztownych zabiegów kosmetycznych. ViviComb emituje 12 wiązek lasera o małej mocy i średniej długości fali. Tak skondensowane światło oddziałuje dokładnie na źródło problemu, co zwiększa skuteczność leczenia. Skupione światło odżywia i regeneruje komórki, które wzmocnione od środka są w stanie wyprodukować nowe włosy.

Dodatkowe atuty -pobudza wytwarzanie ATP

ATP to inaczej energia biologicznie użyteczna. Bez niej żaden proces biochemiczny nie będzie przebiegał prawidłowo, co dotyczy także pracy komórek włosowych. Niskoenergetyczny laser w ViviComb przyspiesza proces produkcji ATP. Komórki włosowe pod wpływem światła budzą się do życia, bo zaczyna do nich docierać odpowiednia ilość składników odżywczych. Poprawiony metabolizm przekłada się na wzmocnienie cebulek włosowych, a stąd już tylko krok do pojawienia się na głowie silnych, zdrowych i bujnych włosów.

Badania kliniczne nad ViviComb

Grzebień ViviComb kilkukrotnie był poddawany badaniom klinicznym. Za każdym razem wyniki testów były więcej ViviComb gdzie kupićniż zadowalające – ponad 90 procent pacjentów kończyła kurację z wynikiem pozytywnym.

Badaniom poddawano osoby z łysieniem androgenowym, w większości mężczyzn. Po sześciu miesiącach testów u każdego badanego stwierdzono przyrost nowych włosów, średnio zwiększenie objętości włosów wynosiło 20 procent. Potwierdzono też znaczny spadek liczby wypadających włosów.

 

 ViviComb cena, gdzie kupić grzebień laserowy

Product jest dostępny na stronie producenta. Jego cena to 2485 zł, dostarczenie produktu przez kuriera jest bezpłatne – płatność kartą, przelewem albo za pobraniem. W zamówionym zestawie otrzymujemy laserowy grzebień, stację dokującą (ładowarkę), zasilacz 100-240 V oraz instrukcję obsługi. Ponieważ produkt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czas oczekiwania na przesyłkę wynosi prawie cztery tygodnie. ViviComb objęty jest dwuletnią gwarancją.

Sprawdź najlepszą cenę od producenta

 

Author: Przemek

Share This Post On

3 komentarze

 1. Ktoś coś może powiedzieć jakie efekty daje vivicombe, z tego co widzę nie jest to najtanszy produkt, więc fajnie byłoby się najpierw upewnić ze działa

   
 2. Jesli poważnie myslisz o pozbyciu się łysiny to vivicomb jest wlasnie dla ciebie, uzywamgo od jakiegos czasu i efekty są zaskakujące, piszę to tylko dlatego że jego cena nie jest najtansza, jednak wiedząc ze dziala i że pozbedziesz sie tej krepującej łysiny to z pewnościa sobie go kupisz

   
 3. ja mam grzebień laserowy i uzywam go od miesiaca !! moze nie ma juz tak od razu spektakularnych widoków ale włosy sa jakby rozlunione ładnie sie układaja sa elastyczne i mega miekke w dotyku !!!

   

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!