Xtrasize Naturalne Powiększenie Penisa z Xtra size Efekty I Opinie

Udany seks to podstawa każdego związku. Łóżkowe problemy zawsze kładą się cieniem na codzienne życie. Mężczyzna niezadowolony z rozmiaru swojego członka czuje się mniej pewny siebie, unika zbliżeń, jest bardziej nerwowy, a jeśli kompleksy będą się nasilać, doprowadzi to w końcu do depresji i jeszcze poważniejszych problemów natury seksualnej.

Najczęściej kupowaneNasza ocenaCena

Member XXL

5 Star RatingSprawdź cenę

Xtrasize

4.8 Star RatingSprawdź cenę

Zestaw penilarge

4.8 Star RatingSprawdź cenę

Pro Long System

4.2 Star RatingSprawdź cenę

Natural XL

3.6 Star RatingSprawdź cenę

Xtrasize

Dzisiaj, dzięki rozwojowi medycyny i nauki, nawet poważne niedoskonałości udaje się naprawić. Nie inaczej jest z rozmiarem penisa. Jego wielkość wcale nie musi być dana nam raz na zawsze, pytanie tylko, czy zdecydujemy się na skuteczną kurację, czy też pozostaniemy sami ze swoimi kłopotami. W innym artykule na naszej stronie znajdziesz opis  podobnych tabletek  na wzrost penisa ,tutaj jednak skupimy się na suplemencie przedstawionym w tytule tego artykułu.

Kliknij tutaj i poznaj moją historię – jak powiększyłem penisa naturalnie

 

xtrasize 4

Dlaczego warto wybrać  tabletki xtrasize ?

Xtrasize to na pierwszy rzut oka zwykłe tabletki, potrafią jednak kompletnie odmienić życie.

 • Zbyt mały penis odejdzie do przeszłości, a od tej pory seks będzie sprawiał radość obu stronom. Do tego od razu poprawi się męska samoocena, co jeszcze bardziej zwiększy jego możliwości seksualne. Xtra size nie jest preparatem dostępnym dla wąskiego grona klientów, których stać na długotrwałe i kosztowne terapie.
 • Zamiast bolesnej i ryzykownej operacji, która wcale nie musi się zakończyć sukcesem, lepiej zażywać bezpieczne preparaty o naturalnym działaniu. Tabletki są też skuteczniejsze od mechanicznych pompek powiększających i ekstenderów, które potrafią być mało przyjemne w codziennym stosowaniu.
 • Niektóre środki na powiększenie penisa są wydawane wyłącznie na receptę, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Xtrasize jest dostępny bez recepty, co nie znaczy, że jego skuteczność jest niższa. Różnica polega na tym, że w składzie preparatu nie znajdzie się żadnych silnych, szkodliwych substancji, które zawsze zostawiają po sobie jakiś ślad i niekorzystnie odbijają się na zdrowiu.
 • Do tego nie wiadomo jeszcze, jakie są prawdziwe efekty uboczne nowatorskich farmaceutyków, ponieważ są one na rynku zbyt krótko, by w pełni określić ich wpływ na zdrowie mężczyzny. W przypadku Xtrasize tego ryzyka nie ma. Z prostego powodu – składniki preparatu to znane od wieków zioła, dokładnie przebadane, z jasno określonymi skutkami ubocznymi, zobacz certyfikaty produktu –>>www.xtrasize.pl/certyfikat/

Na jakie efekty możesz liczyć z xtra size?

Efekt, jaki zapewnia preparat, robi wrażenie. Po zakończeniu kuracji penis wydłuży się o co najmniej 3,5 centymetra, a przy dłuższym stosowaniu nowy rozmiar może być aż o 7,5 cm większy niż poprzednio.

Jak stosować i przyjmować preparat ?

Stosowanie preparatu nie jest niczym skomplikowanym tak jak w przypadku innych popularnych tabletek takich jak choćby penilarge których dokładny opis znajdzie w tym artykule => www.manipulant.info/tabletki-penilarge/ procedura przyjmowania jest ta sama.

Jak dawkować suplement xtpasize?

Tabletki przyjmuje się raz dziennie, najlepiej zaraz po śniadaniu. Po kilku dniach mężczyzna będzie odczuwał pierwsze zmiany na lepsze. Erekcja stanie się wyraźnie mocniejsza, a stosunek będzie się kończył później niż zazwyczaj. Po pierwszym miesiącu kuracji w większości wypadków członek powinien wydłużyć  się o ponad dwa centymetry.

Xtrasize opinie i komentarze

RecepturaXtpasize została opracowana w Stanach Zjednoczonych. Naukowcy starali się wykorzystać zdobycze medycyny naturalnej, wzbogacając je nowszymi osiągnięciami medycznymi. Udało się w ten sposób stworzyć środek niemal idealny.

Xtrasize co o tym myślicie ?

Mężczyźni, którzy zdecydowali się na kurację, w przeważającej większości są bardzo zadowoleni z wyników i do tej pory mogą się cieszyć większym i sprawniejszym penisem. Kogo nie przekonują opinie zwykłych użytkowników, może sprawdzić, co o preparacie twierdzą niezależni dietetycy i lekarze – ich opinie są opublikowane na stronie internetowej producenta, www.xtrasize.pl/opinie

 Jakie składniki zawierają tabletki powiększające?

Oprócz tego, że składniki są wyłącznie pochodzenia roślinnego, to i tak poddawane są one dodatkowej selekcji. Zioła muszą spełniać określone parametry i wartości hodowlane, w przeciwnym razie nie da się w stu procentach wykorzystać ich dobroczynnych właściwości.

Rośliny pochodzą z kontrolowanych upraw, prowadzonych przez certyfikowanych producentów. Do najważniejszych ziół w Xtrasize zalicza się:

 1. Tribulus Terrestris, o właściwościach afrodyzjakalnych. Tribulus Terrestris poprawia erekcję i zwiększa produkcję testosteronu. Bierze teżxtrasize opinie i komentarze udział w procesie uwalniania tlenku azotu. Proces ten bezpośrednio wpływa na strukturę ciał jamistych, które odpowiadają za pełny i długotrwały wzwód. Korzeń maca to znany lek, regulujący poziom hormonów i enzymów w organizmie. Dzięki niemu procesy metaboliczne są wolne od zaburzeń, a jeśli przemiana materii zachodzi prawidłowo, to  automatycznie poprawia się też sprawność seksualna, i pomaga w problemach takich jak przedwczesny wytrysk.
 2. Saw Palmetto stosowana jest przy środkach pobudzających libido, ponieważ dodaje sił witalnych i zwiększa możliwości seksualne. Saw Palmetto potrafi też złagodzić efekty przerostu prostaty w początkowej fazie. Dodatkowo usuwa nadmiar szkodliwego cholesterolu i kwasów tłuszczowych. L-arginina bierze udział w syntezie tlenku azotu, przez co wpływa na większą elastyczność układu tętniczego. Elastyczność naczyń jest bardzo ważna, ponieważ właśnie ten czynnik decyduje o tym, czy ciała jamiste są wystarczająco mocno ukrwione.
 3. Ziarna dyni dostarczają organizmowi białka i wzmacniają prostatę.
 4. Panax Ginseng poprawia sprawność seksualną, usuwa skutki zmęczenia i rozjaśnia umysł. Dodatkowe składniki chronią drogi moczowe przed stanami zapalnymi i oczyszczają je z toksyn.

Xtrasize czy jest bezpieczny  ?

Przewaga Xtpasize nad innymi produktami tego typu polega między innymi na tym, że każdy z tych składników musi przejść proces kontroli jakości, a jeśli dostawca nie może potwierdzić, że w hodowli kierował się określonymi, surowymi normami, zioła nie trafiają do produkcji.

Najczęściej kupowaneNasza ocenaCena

Member XXL

5 Star RatingSprawdź cenę

Xtrasize

4.8 Star RatingSprawdź cenę

Zestaw penilarge

4.8 Star RatingSprawdź cenę

Pro Long System

4.2 Star RatingSprawdź cenę

Natural XL

3.6 Star RatingSprawdź cenę

Również sama produkcja musi się odbywać dokładnie według międzynarodowych standardów. Przy produkcji tabletek na powiększenie penisa stosuje się dokładnie takie same zasady, co przy produkcji innych środków farmaceutycznych i lekarstw. Dokładna formuła nie jest znana, dlatego oryginalny produkt można kupić wyłącznie u producenta.Sprawdż wszystkie składniki ->>>www.xtrasize.pl/składniki

Gdzie kupić xtrasize

Tańsze podróbki dają tylko pozorne oszczędności, bo w rezultacie za niższą cenę dostaje się po prostu niższą jakość, a podróbka na pewno nie da gwarancji, że kuracja zakończy się powodzeniem, w dodatku bez uszczerbku na zdrowiu. Nieoryginalny produkt najczęściej różni się tym, że zamiast naturalnych ziół stosuje się w nich tańsze, syntetyczne zamienniki o gorszych właściwościach.

Co wyróżnia xtasize od innych preparatów ?

Tym, co stawia Xtrasize ponad inne preparaty, jest trwałość efektów. Ciała jamiste w penisie, po kilkunastu tygodniach stosowania preparatu, są już na tyle „wyćwiczone”, że wypełniają się w całości krwią i utrzymują ten stan na dłużej.

Składniki stymulujące szybszy podział komórek prowadzą również do tego, że w tkankach penisa tworzy się więcej komórek, które siłą rzeczy muszą zajmować więcej miejsca. Ten nadmiar komórek to nic innego, jak właśnie dodatkowe centymetry w długości i obwodzie członka. Co jakiś czas przyda się jednak sięgnąć jeszcze raz po tabletki, aby uzyskany rezultat został jeszcze bardziej wzmocniony.

Kliknij i sprawdź najkorzystniejszy pakiet dla ciebie

Jak kupować i jaki pakiet wybrać ?

Zalecany czas trwania terapii to minimum trzy miesiące, a najlepiej jeśli za jednym podejściem przyjmie się przynajmniej cztery opakowania tabletek xtpasize. Zamówienie przyjmowane jest do realizacji jeszcze tego samego dnia roboczego. Do większych miast przesyłka dotrze już na drugi dzień, do dalej położonych miejscowości paczka przyjdzie po dwóch dniach.

Czy można kupić xtrasize w aptece czy też allegro ?

Tabletki xtasize nie są dostępne w aptece, tak jak większość opisywanych produktów oryginalny produkt znajduje się tylko na oryginalniej stronie producenta, oczywiście znajdziesz rożnego rodzaju produkty  na aukcjach internetowych jednak kupujesz je z stamtąd na własną odpowiedzialność, nikt nie zapewni cię że produkt jest sprawdzony i orginalny.

Gdzie bezpiecznie zamówić xtrasize ?

Przesyłkę można zamówić do dowolnego kraju na terenie Europy, a jej dostarczenie zajmie wtedy około dziesięć dni. Wysyłka na inny kontynent potrwa około trzy, cztery tygodnie. Osoby zażywające jakieś leki powinny skonsultować rozpoczęcie kuracji z lekarzem. Xtrasize nie wchodzi z reakcje z nikotyną albo alkoholem, zaleca się jednak odstawienie używek.

 

Author: Przemek

Share This Post On

12 komentarzy

 1. Zażywam te tabletki o niespełna dwóch miesięcy, ze wszystkim wskazaniami: kupiłem je na stronie producenta, zażywam codziennie po śniadaniu i czasami 30 minut przed stosunkiem. I co? I nic. Dosłownie nic. Ani dłuższy, ani grubszy, ani nie zwiększyła mi się ochota na seks…. dosłownie nic się nie dzieje. Chyba wywaliłem pieniądze w błoto. Mam jeszcze jedno opakowanie, będę brał bo już mam, ale już widzę (albo, bardziej nie widzę), żeby to coś dało, mimo wszystko dam znać za następne dwa miesiące, żeby następni naiwni nie dali się naciągnąć na kolejny “super środek”. Smutne to, ale prawdziwe – nadzieja umiera ostatnia.

   
 2. Witam!!! Przykro mi słyszeć że tabletki nie działają na w pana przypadku, jednak jak wszystkie suplementy żaden nie ma 100 procentowej skuteczności, w przypadku tych tabletek nalezy pan do grona nieicznych na których one niedziałają i teraz ma właściwie pan dwa wyjścia jeśli chce powiekszyć członka skutecznie i efektywnie, jedno to operacyjna ingerencja co nie jest zbytnio polecane polecane ze wzgledu na beżpośrednią ingerencję w nasz organizm.Druga opcja to tak zwane extandery, takie jak prolong system, proszę sobie pocztać szczegóły – TUTAJ , myślę że jest to jedyna rozsądna opcja dla pana jeśli tabletki powiększające penisa nie działają-

   
 3. Witam!
  Te tabletki to zakrojone na wielką skalę oszustwo. Brałem te tabletki przez pół roku jak zalecił producent. Nie ominąłem ani jednego dnia( kac nie kac, wyjazd służbowy, itp), nie było ani jednego dnia przerwy. Mało tego po pięciu miesiącach zwiększyłem dawkę do dwóch tabletek dziennie. Na początku “kuracji”, chyba działało placebo, tak bardzo chciałem, aby moje pieniądze nie były wyrzucone w błoto, że wmawiałem sobie, że przy braku efektów wizualnych bo ich nie było, to mam większą ochotę na seks. Ale to nie prawda, tak samo jak z tym, że stosunek jest dłuższy. Nic z wymienionych rzeczy przez producenta nie działa. Dosłownie nic. Ani na długość, ani na grubość, ani zwiększoną ochotę na seks, ani na długość stosunku, NA NIC!!! Poczytałem w internecie o tego typu tabletkach, niestety, nie ma cudów na tym świecie. Komentarze pozytywne, to chyba faktycznie piszą pracownicy tych firm sprzedających te wspaniałe tabletki, temu uważam, że to oszustwo na szeroką skalę przez tego typu firmy, agresywna reklama, podstawione komentarze i nic po za tym . Uwaga, to nie działa na nic, to jest chyba, tak jak to ktoś napisał na forum, witamina C za dosyć grube pieniądze. Pieprzenie, że żona jest siódmym niebie, albo wypowiedzi samych żon na forach lub podawanie jak to komuś w centymetrach urósł można włożyć między bajki, to jest bujda na resorach. Sam nie wierzę , że wydałem na to kasę i to jeszcze na pół roczną “kurację”. Krótko, ostrzegam wszystkich frustratów nie dajcie im zarobić na sobie!!! To wszystko to dyrdymały.

   
 4. Dziękuję za długi i tresciwy komentarz na temat produktu, umieszczam wszystkie komentarze czy to dobre czy złe aby każdy mógł podiąc właściwą i trafną decyzję,na podobny problem już odpowiedziałem w jednym z poniższych komentarzy, tabletki nie są jednak dla wszystkich i może trzeba sprubować jakiś innych alternatywnych sposobów jak extanndery, jest to metoda mechaniczna i wymaga włozenia troche wysiłku a raczej noszenia urządzenia ale efekty są zadawalające ;), wszystko jesli chodzi o powiekszanie penisa odsyłam do strony powiekszanie-penisa.net jest tam cała wiedza i wszystkie mozliwosci powiekszania, wiec jesli tabletki nie sa dla ciebie to tam znajdziesz inna skuteczna opcje.

   
 5. Niewiem ale chyba z tobą jest coś nie tak kacpitan z tego co pizesz to brałeś tabletki pół roku i nic aż się wierzyć nie chce i to pół roku bez żadnych przerw to masz lepszą statystykę niż ludzie biorący leki na raka, albo jesteś desperat albo piszesz głupoty bóg wie z jakiego powodu. Inną opcja jest że może kupiłeś xtrasize z niewiadomego pochodzenia albo chciałeś oszczędzić 5zł i kupiłeś na allegro a efekty widzisz sam jakie takiego postępowania są. Ja brałem xtrasize przez conajmniej 2 miesiące pierwsze efekty widoczne po 3 tygodniach po ponad 2 miesiacach przyrbrało mi jakieś 3 cm, dla nie któych to może nie jest dużo wkońcu pisząnawet o 7 cm na stronie, ale uwierzcie mi te 3 centymetry robi wielką róznicę w wielkości penisa.

   
 6. Ja efekty zauwazyłem już po pierwszym miesiącu stosowania xtrasize a ciągle jeszcze przedemną 2 miesiące stosowania więc licze na dużeeeeee zmiany 🙂 Słyszałem że tabletki na niektórych nie działąją i polecana są wtedy alternatywne wyjscia możan także wspomóc tabletki żelami czy też kremami, albo odrazu uderzyć na extandery czy cos takiego

   
 7. Przyjmuje preparat xtrasize od 3 miesiecy efekty jakie zyskałem to niecałem 3 cm. Czy to dużo czy też mało nie mi to oceniać co ważne jest to wystarczająco dla mnie aby cieszyć się i nabrac pewności siebie jesli chodzi o podejscie i działąnie z kobietami.

   
 8. Stosowalem kiedys ten suplement miesiac czasu, nic mi nie dal. Moze dlatego ze to zbyt krotki byl okres a moze z powodu uzywek, zwlaszcza alkoholu. W opisie suplementu jest napisane ze nie wchodzi w reakcje z uzywkami. Moze nie ale chyba warto je odstawic. Teraz zamowilem sobie penidrol max. Konsultantka powiedziala mi jak go stosowac, czego unikac i po jakim czasie zacznie dzialac. Jesli ten srodek nie zadziala to moze wtedy siegne po extendera.

   
 9. Chyba jedyne tabletki na rynku które naprawdę działają, te 3,5 centymetra które zyskałem dzieki xtrasize to naprawdę pozwoliło mi że pozbylem się jakichkolwiek kompleksów co ważniejsze czuję się bardziej pewny wiec psychicznie tez mi sie poprawiło 😉

   
 10. Niech ktoś mi powie jeśli bedę brał wiecej tabletek niz zalece producent, powiedzmy zwieksze dawkę do 6 czy tez 8 tabletek dziennie to czy istnieje osiagniecia lepszych rezultatów czy też może xtrasize szybciej zadziala na mnie ?

   
 11. Dzieki za interesujący artykuł, tak jak juz pewnie wiadomo xtrasize przoduje jesli chodzi o prdukt na powiekszanie penisa i chyba już nic tego nie zmieni, chyba że szukacie jakiś alternatywnych rozwiazan takich jak ekstandery czy pompki.

   
 12. Ja próbowałem wcześniej tabletki size power widziałem że chyba też gdzies artykuł jest o nich na waszej stronie.W każdym bądź razie ostro sie zawiodłem bo po jednym opakowaniu moj penis nawet nie drgną jeśłi chodzi o długość więc pieniądze wyrzucone w błoto a problem został bez zmian. Teraz zastanawiam sie co dalej z tym zrobić czy kupić kolejne inne tabletki na powiekszanie penisa czy może zastosować innny sposób bardziej skuteczny ale droższy tak jak np: ten prolong system. Boję się że jak te tabletki nie zadziałałay to inne też prawdopodobnie nie przyniosą oczekiwanego rezultatu więc chyba trzeba tego penisa na siłę rozciągać 🙂

   

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!